Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Tragiczny wypadek w Wysokiej Głogowskiej. Nie żyje 30-latek

Dodano: 01.12.2020 r.

fot. Archiwum KWP Rzeszów
fot. Archiwum KWP Rzeszów
30-letni kierowca volkswagena, stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy przepust. . Mimo reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Do tragicznego wypadku doszło w poniedziałek, 20 listopada około godz. 13:00 w Wysokiej Głogowskiej. Wg wstępnych ustaleń Policji, 30-letni kierowca volkswagena passata – mieszkaniec powiatu rzeszowskiego - jadąc w kierunku Głogowa Małopolskiego, na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem i uderzył w betonowy słup. Załoga pogotowia ratunkowego reanimowała mężczyznę, ale niestety jego życia nie udało się uratować.  

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Uniwersytecki Szpital Kliniczny miałby powstać w Świlczy. Całkowity koszt inwestycji może wynieść 900 mln zł

RZESZÓW. Wzorem dla placówki miałyby być podobne ośrodki stworzone w Szwecji i Australii.

Rzeszów

Drzewo bzu czarnego z Rzeszowa z szansą na tytuł Drzewa Roku 2019

RZESZÓW. Laureat z Rzeszowa znajduje się przy ul. Grodzisko 5.

Rzeszów

18-latek ukrył narkotyki w bieliźnie. Mężczyzna posiadał przy sobie 49 gramów mefedronu

RZESZÓW. Informacje o mężczyźnie mogącym posiadać narkotyki, uzyskali policjanci z komisariatu w Tyczynie.

Rzeszów

Rzeszów w wersji z Mincecrafta? 17 czerwca rusza Minecraft Demo Day

RZESZÓW. Już 17 czerwca uczniowie rzeszowskich szkół wezmą udział w warsztatach edukacyjnych Minecraft: Education Edition.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska na 13 miejscu w zawodach łazików marsjańskich

RZESZÓW. Uczelnia z Rzeszowa po raz szósty gościła na konkursie w Stanach Zjednoczonych.

Rzeszów

Ukradł m.in. nawigacje, radioodtwarzacze i narzędzia. Wpadł bo zgubił paszport

RZESZÓW. Podejrzanym okazał się, pracujący w Polsce, 18-letni obywatel Mołdawii.

Reklama