Rzeszów - Niedziela, 21.12.2025
Reklama

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

Dodano: 24.07.2019 r.

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o pobicie. W nocy z soboty na niedzielę, zaczepili grupę osób wychodzących z lokalu przy ul. Krakowskiej. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w trakcie której mężczyźni pobili cztery osoby.

W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia. Na miejscu okazało się, że kilka osób wychodzących lokalu zostało zaczepionych przez nieznanych mężczyzn.

Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny w trakcie, której napastnicy pobili 4 osoby, trzech mężczyzn i kobietę. Na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które udzieliło pomocy pokrzywdzonym. Dwóch z nich zostało przewiezionych do szpitala.

Bezpośrednio po zdarzeniu policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o udział w pobiciu. To 26 i 24- letni mieszkańcy powiatu niżańskiego. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili również trzeciego podejrzanego, którym okazał się 20-letni mieszkaniec także powiatu niżańskiego. W poniedziałek mężczyzna zgłosił się do komendy. On również został zatrzymany.
Reklama
Wyjaśnieniem okoliczności sprawy zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Przesłuchali pokrzywdzonych i świadków. Na podstawie zebranego materiału dowodowego funkcjonariusze przedstawili zatrzymanym mężczyznom zarzut pobicia. Podejrzani przyznali się do winy i skorzystali z prawa do dobrowolnego poddania się karze.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wiemy kto dostarczy pociągi dla tras Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Dostarczeniem taboru kolejowego zajmie się firma Newag z Nowego Sącza.

Rzeszów

Kolejne nowe autobusy przyjadą do Rzeszowa. Tym razem 40 sztuk zasilanych sprężonym gazem

RZESZÓW. Prawa rozszerzenia przedmiotu zamówienia mówi również o dodatkowych 20 pojazdach.

Rzeszów

Zaginęła 54-letnia mieszkanka Rzeszowa. Ostatni raz widziano kobietę na Juwenaliach

RZESZÓW. Kobietę po raz ostatni widziano w piątek 10 maja.

Rzeszów

Jest przetarg na kładkę rowerową przy moście Narutowicza

RZESZÓW. Pierwsza w Rzeszowie kładka kompozytowa ma być gotowa do 29 listopada 2019 roku.

Rzeszów

Siatkarze Asseco Resovii spotkają się z fanami w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Spotkanie rozpocznie się w piątek o godz. 17.00.

Rzeszów

Stephane Antiga trenerem Developresu SkyRes Rzeszów

RZESZÓW. Do tej pory francuski trener prowadził tylko męskie zespoły.

Rzeszów

Atakował kobiety w centrum Rzeszowa. Jedną z nich ranił nożem

RZESZÓW. O pierwszym ataku policjanci zostali poinformowani w ubiegłą środę po południu.

Rzeszów

Zatrzymano podejrzanego o wywołanie alarmów bombowych w ZUS i NFZ

RZESZÓW. Policjanci zatrzymali 73-letniego mieszkańca Rzeszowa, który wysłał list z informacją o podłożeniu ładunków wybuchowych w ZUS oraz NFZ.

Reklama