Rzeszów - Środa, 21.01.2026
Reklama

Trwa rozbudowa ul. Granicznej w Rzeszowie. Od 10 marca zamknięty fragment drogi

Dodano: 10.03.2025 r. / Redakcja

RZESZÓW. Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od poniedziałku 10 marca nieprzejezdny będzie fragment ul. Granicznej od ul. Cichej w kierunku al. Powstańców Warszawy.

Utrudnienia związane są z trwającą rozbudową ul. Granicznej. Ulica ma być poszerzona, miejscami nawet do 7 metrów. Powstanie również ciąg pieszo-rowerowy i nowe oświetlenie. Zadanie to realizowane jest przez dewelopera DevelopRes, który buduje tu osiedle Nova Graniczna.


Mapka / oprac. Nat dla RESinet.pl

W związku z rozbudową ul. Granicznej, od 10 marca 2025 r. zamknięty zostanie około 200-metrowy odcinek ulicy Granicznej, od ul. Cichej w kierunku Al. Powstańców Warszawy.

Tymczasowa organizacja ruchu ma obowiązywać do 30 kwietnia br. Jest to I etap utrudnień na ul. Granicznej. Dla mieszkańców ulicy zostanie zapewniony dojazd do posesji.

II etap zamknięcia niniejszej ulicy do skrzyżowania z al. Powstańców Warszawy planowany jest od 1 maja do 30 czerwca br.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Spalarnia przy ul. Ciepłowniczej przyjmie odpady z Rzeszowa. Łącznie wybrano 10 podmiotów

RZESZÓW. Postępowanie dotyczy dostawy niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01.

Rzeszów

Sezonowe lodowisko już stoi przy ratuszu. Kiedy otwarcie? [FOTO]

RZESZÓW. W sobotę 7 grudnia, o godz. 17.00 na lodowisku podziwiać będzie można IceShow - pokaz jazdy na lodzie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci kontynuują akcję „przejezdne skrzyżowania”

RZESZÓW. Działania będą kontynuowane w kolejne piątki grudnia.

Rzeszów

Bieżnia tartanowa na Bulwarach będzie przedłużona

RZESZÓW. Dokumentacja projektowa bieżni będzie najprawdopodobniej gotowa w przyszłym roku.

Rzeszów

Linia „Eko” do Jasionki będzie kursować 6 i 7 grudnia

RZESZÓW.  6 i 7 grudnia na ulicach miasta pojawi się nowa linia komunikacji miejskiej. 

Rzeszów

Nowy sprzęt do diagnostyki i terapii udarów mózgu oraz 25 mln zł na inwestycje dla KSW nr 2

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 w Rzeszowie wzbogacił się o sprzęt do nowoczesnych metod diagnostyki i terapii udarów mózgu. 

Rzeszów

Miasto Rzeszów dołączy do „protestu śmieciarek”

RZESZÓW.  Stolica innowacji przyłączy się do „protestu śmieciarek”, który odbędzie się 9 grudnia.

Rzeszów

Dwa wypadki na ulicach Rzeszowa. 6 osób rannych i ucieczka z miejsca wypadku

RZESZÓW. Do obu wypadków doszło w niedziele w godzinach porannych.

Reklama