Rzeszów - Poniedziałek, 29.06.2026
Reklama

Trwają poszukiwania zaginionego 59-latka z Rzeszowa

Dodano: 10.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Rzeszowie na Nowym Mieście poszukują zaginionego Janusza Szeli, 59-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Zaginiony w niedzielę 30 czerwca 2019 r. około godz. 9 wyszedł z miejsca zamieszkania na mszę do kościoła Parafii Św. Rocha przy ul. Paderewskiego w Rzeszowie. Do chwili obecnej nie wrócił oraz nie nawiązał kontaktu z rodzinną.

Rysopis: wzrost około 164 cm, waga 65 kg, szczupłej budowy ciała, twarz okrągła, włosy ciemny blond, krótko ścięte po bokach, oczy szaro-niebieskie, uszy średnie przylegające, nos średni prosty.

Ubiór: spodnie koloru ciemnogranatowego, koszula z krótkim rękawem w kratkę koloru niebieskiego, buty koloru ciemnego.

Osoby, które widziały zaginionego, znają miejsce jego pobytu lub posiadają informacje mogące przyczynić się do ustalenia tego miejsca proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji I w Rzeszowie przy ul. Rejtana 34, osobiście lub telefonicznie pod nr tel. 17 858 3837, z dyżurnym komisariatu tel. 17 858 3810 albo dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3310 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Śmiertelne potrącenie pieszego w Głogowie Małopolskim

GŁOGÓW MŁP. 19-latek kierujący hondą civic śmiertelnie potrącił 48-letniego mężczyznę. Policjanci ustalają okoliczności wypadku.

Rzeszów

Psychologiczne rozważania o wczesnej dorosłości. Konferencja na Uniwersytecie Rzeszowskim

RZESZÓW. Konferencja odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 października. Dochód z biletów przeznaczony zostanie na utworzenie grupy terapeutycznej młodzieży.

Rzeszów

Seniorka z Rzeszowa straciła kilkadziesiąt tysięcy złotych, chciała pomóc wnukowi

RZESZÓW. 77-letnia mieszkanka Rzeszowa padła ofiarą oszusta. Kobieta straciła oszczędności i biżuterię o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych.

Rzeszów

Nie będzie strajku MPK. Jest porozumienie

RZESZÓW. Konrad Fijołek: Chciałbym przekazać dobrą wiadomość dla mieszkańców, że strajku nie będzie, udało się osiągnąć porozumienie.

Rzeszów

Nowa apteka całodobowa w Rzeszowie

RZESZÓW. Obecnie na terenie Rzeszowa w systemie całodobowym działają trzy apteki: na ul. Podchorążych 1, al. Rejtana 65 oraz nowa, na ul. Szopena 2.

Rzeszów

Tragedia na torach w Rzeszowie. Pociąg potrącił starszą kobietę

RZESZÓW. Wczoraj, na torach przy ul. Miłocińskiej w Rzeszowie, szynobus śmiertelnie potrącił starszą kobietę. Policjanci ustalają tożsamość zmarłej i okoliczności wypadku.

Rzeszów

Był poszukiwany czerwoną notą Interpolu. Wpadł na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Zatrzymany mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę dwóch lat pozbawienia wolności.

Rzeszów

Centrum TUTU uroczyście otwarte [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W sobotę, 8 października w rzeszowskiej Plazie odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Rozwoju Psychofizycznego TUTU. 

Reklama