Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

Ulice Rycerską czeka remont

Dodano: 19.03.2020 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Miasto znalazło wykonawcę dla remontu ul. Rycerskiej. Droga powinna zostać wyremontowana w ciągu trzech najbliższych miesięcy.

Stan ul. Rycerskiej nie przedstawia się za ciekawie, a ilość przejeżdżających nią samochodów z dnia na dzień jedynie pogarsza jej stan. 2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót związanych z remontem obejmującym m.in.: roboty rozbiórkowe nawierzchni i elementów ulic, roboty brukarskie oraz przełożenie chodnika.

26 lutego odbyło się otwarcie ofert. Do wykonania inwestycji zgłosiło się aż 7 firm, z czego w przypadku czterech oferta spełniała wymagania finansowe miasta, wynoszące 100 tys. zł. 18 marca zdecydowano się na wybór odpowiedniej oferty. Remontem ul. Rycerskiej zajmie się za ok. 90 tys. zł firma z Sędziszowa Młp. Inwestycja ma być gotowa w ciągu 90 dni od dnia zawarcia umowy.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

MPWiK montuje kolejne instalacje fotowoltaiczne na swoich budynkach

RZESZÓW. Trwa montaż kolejnych instalacji fotowoltaicznych na budynkach i terenach należących do Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Rzeszowie. Mają być gotowe do 6 listopada br. W planach są już kolejne. 

Rzeszów

Beta Academics 2021 - o komunikacji wizualnej w nauce i biznesie

RZESZÓW. 18 referatów naukowych zostało zaprezentowanych na drugiej edycji konferencji naukowej Beta Academics, towarzyszącej jednej z najważniejszych konferencji branży internetowej w Polsce, czyli Internet Beta. 

Rzeszów

25-latek z Rzeszowa zatrzymany za posiadanie marihuany

RZESZÓW. Do 10 lat pozbawienia wolności grozi 25-letniemu mieszkańcowi Rzeszowa, którego zatrzymano za posiadanie znacznej ilości marihuany. Mężczyzna został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące.

Rzeszów

Za nami 13. edycja konferencji InternetBeta

RZESZÓW. 86 prelegentów i ponad 200 uczestników wzięło udział w 13. edycji konferencji InternetBeta. 

Rzeszów

Jubileusz 20-lecia Uniwersytetu Rzeszowskiego. Do Rzeszowa przyjadą rektorzy wszystkich polskich uniwersytetów

RZESZÓW. Największa uczelnia na Podkarpaciu świętuje 20-lecie działalności. Uroczysty Jubileusz odbędzie się już w najbliższy czwartek (23.09) w Filharmonii Podkarpackiej im. Artura Malawskiego.

Rzeszów

Kładka rowerowa przy moście Karpackim otwarta

RZESZÓW. W niedzielą otwarto drugą w Rzeszowie kładkę dla rowerzystów.

Rzeszów

Pierwszy w Rzeszowie ekologiczny mural już gotowy

RZESZÓW. Eko-mural ozdobił ścianę Szkoły Podstawowej nr 11 im. Gen. Stanisława Maczka na rzeszowskim Nowym Mieście. Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa spotkał się z autorką projektu – Aleksandrą Dankiewicz.

Rzeszów

W weekend Targi Ślubne w Jasionce. Będzie blisko 100 wystawców

JASIONKA. W dniach 18 – 19 września br. w G2A Arena w Jasionce odbędzie się XVI edycja Targów Ślubnych. Na zwiedzających czeka masa inspiracji i gorące nowinki wprost z weselnego parkietu. Swoje...

Reklama