Rzeszów - Niedziela, 08.02.2026
Reklama

Ustalono tożsamość mężczyzny, który utonął w Żwirowni

Dodano: 29.07.2024 r. / Redakcja

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie

RZESZÓW. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny, którego ciało wyłowiono ze zbiornika wodnego przy ul. Kwiatkowskiego. To 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.

Dryfujące ciało mężczyzny ratownicy z miejskiego kąpieliska wyłowili 16 lipca 2024 r. Zwłoki  znajdowały się poza terenem wyznaczonym do kąpieli. Policjanci ustalili,  że ciało znajdowało się w wodzie przez kilka dni.

Decyzją prokuratora, ciało zabezpieczono do dalszych badań sekcyjnych. Policjanci ustalili, że do śmierci mężczyzny nie przyczyniły się osoby trzecie.

Funkcjonariusze zajęli się ustaleniem tożsamości denata. Okazał się nim 35-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego.


Źródło: KMP w Rzeszowie
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Team Dżo zwycięzcą drugiej edycji Rzeszowskiego StartUP MIXu

RZESZÓW. Zwycięski zespół zaprezentował projekt inteligentnego kompostownika.

Rzeszów

Bezpłatne badania i konsultacje kardiologiczne dla mieszkańców Rzeszowa

​RZESZÓW. 28 września na Placu Farnym w Rzeszowie zaparkuje mobilna kardiologiczna poradnia.

Rzeszów

XXII Dzień Papieski w Rzeszowie. Kwesta uliczna, bieg papieski i wioska papieska

RZESZÓW. Tegoroczna edycja Dnia Papieskiego odbędzie się pod hasłem „Blask Prawdy”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych mieszkańców Rzeszowa.

Rzeszów

Nowe sklepy i perfumeria na lotnisku w Jasionce

RZESZÓW. Firma Lagardere Travel Retail rozbuduje strefę komercyjno-gastronomiczną w porcie lotniczym Rzeszów-Jasionka. W części ogólnodostępnej terminala pasażerskiego powstaną nowe sklepy oraz perfumeria.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska pomoże ulepszać transport w Rzeszowie i sąsiednich gminach

RZESZÓW. Naukowcy Politechniki Rzeszowskiej będą zbierać i analizować dane, a także prowadzić ankiety wśród mieszkańców miasta i okolic.

Rzeszów

Karpaty na Widelcu. Co zjemy na festiwalu? [MENU]

RZESZÓW. Festiwal odbędzie się w dniach 24 - 25 września na rzeszowskim Rynku.

Reklama