Rzeszów - Niedziela, 11.05.2025
Reklama

Utrudnienia w związku z przebudową zatok autobusowych

Dodano:

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl
RZESZÓW. Jak informuje Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, w najbliższych dwóch tygodniach, na trzech rzeszowskich ulicach wystąpią utrudnienia w ruchu w związku z przebudową zatok autobusowych.

W Rzeszowie trwa III etap modernizacji przystanków komunikacji miejskiej. W ramach inwestycji wymienionych zostanie 55 wiat przystankowych, a część zatok autobusowych zostanie przebudowanych. Nowe zatoki powstaną m.in. przy ul. Kilara, Kopisto, Lubelskiej, Lwowskiej, Ofiar Katynia, Warszawskiej, Obrońców Poczty Gdańskiej, Podkarpackiej, Rejtana i Krakowskiej.

W związku z prowadzonymi aktualnie robotami, w ciągu najbliższych dwóch tygodni w rejonie trzech zatok autobusowych kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. W rejonie przystanków przy ul. Lwowskiej (zatoka 36 D Lwowska Szpital), al. Powstańców Warszawy (zatoka 61A Powst. Warsz.) oraz ul. Kopisto (zatoka 120A Kopisto Uniwersytet) występuje zwężenie do jednego pasa ruchu. Prace przy tym ostatnim przystanku mają zakończyć się jeszcze w tym tygodniu.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

250 tys. zł za wykonanie przejścia dla pieszych w rejonie C.H. Nowy Świat

RZESZÓW. Aktualnie na ul. Krakowskiej znajduje się oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Początek rekrutacji na Uniwersytet Rzeszowski już 13 maja. Przygotowano ponad 9 tys. miejsc

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przygotował 6131 miejsc na studiach stacjonarnych i 3190 na studiach niestacjonarnych.

Rzeszów

Jedna z rzeszowskich szkół podpisała umowę z Elektrociepłownią PGE przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. ZSEo jako jedyna szkoła w Rzeszowie kształci w zawodzie technik energetyk oraz technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej.

Rzeszów

Żywa legenda Asseco Resovii Rzeszów kończy karierę

RZESZÓW. Łukasz Perłowski, żywa legenda zespołu Asseco Resovii Rzeszów zakończył sportową karierę.

Rzeszów

Na moście Narutowicza będzie kładka kompozytowa dla rowerzystów

RZESZÓW. Marek Ustrobiński: „Budowa ścieżek rowerowych jest naszym priorytetem”.

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Reklama