Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Uwaga kierowcy! Zmiana terminu wprowadzenia nowej organizacji ruchu na ul. Krzyżanowskiego i al. Armii Krajowej

Dodano: 06.06.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. - W związku z czwartkowymi ulewnymi deszczami Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie zmienia termin wprowadzenia nowej organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego. Zmiany, które miały zostać wprowadzone w piątek – 06.06.2025 r i w poniedziałek – 09.06.2025 zostają przesunięte o tydzień – poinformował Artur Gernand z Kancelarii Prezydenta Rzeszowa.

Oto nowy harmonogram zmian organizacji ruchu na al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego:

- W piątek – 13.06.2025 r. o godz. 18:00 rozpoczną się prace na części al. Armii Krajowej. Będą one polegały na frezowaniu istniejącej nawierzchni oraz układaniu nowej warstwy bitumicznej. W czasie ich trwania będą utrudnienia w ruchu na odcinku wschodnim al. Armii Krajowej, mniej więcej od wysokości salonu samochodowego Forda do skrzyżowania z ul. Powstańców Listopadowych. Na tym odcinku wprowadzone zostanie zwężenie jezdni do jednego pasa ruchu. Utrudnienia zakończą się w sobotę (14.06.2025 r.) ok. godz. 19.

- W poniedziałek (16.06.2025 r.) w obrębie skrzyżowani al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego wprowadzona zostanie nowa organizacja ruchu. Odcinek al. Armii Krajowej i ul. Krzyżanowskiego (strona południowo-zachodnia) zostanie zamknięty dla ruchu rowerowego i pieszego. Te utrudnienia potrwają do końca sierpnia 2025 r. W tym czasie ruch pieszych i rowerzystów będzie odbywał się po drugiej stronie – wschodniej al. Armii Krajowej.



Reklama
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rewitalizacja ul. Grunwaldzkiej może się rozpocząć już na wiosnę

RZESZÓW. W ratuszu słyszymy, że dokumentacja projektowa na rewitalizację ul. Grunwaldzkiej jest gotowa. Inwestycja może ruszyć już w marcu.

Rzeszów

Znaleziono zwłoki 70-latka. Prokuratura: „Mamy do czynienia najprawdopodobniej z zabójstwem”

GŁOGÓW MŁP. Niewykluczone, że do śmierci 70-latka mogły przyczynić się osoby trzecie.

Rzeszów

Malują usta na różowo, by walczyć z rakiem. Już niebawem Pink Lips Project

RZESZÓW. Kobiety będą miały szansę uczestniczyć w evencie profilaktyczno-edukacyjnym organizowanym w Galerii Rzeszów 25 stycznia w godzinach 12:00-16:00.

Rzeszów

Wzrosną ceny za odbiór śmieci w Rzeszowie. W środę sesja nadzwyczajna

RZESZÓW. Radni w środę zajmą się m.in. projektem uchwały ustalającym nowy cennik za odbiór odpadów.

Rzeszów

10 mln za żłobek i przedszkole na os. Przybyszówka

RZESZÓW. Placówka zdolna będzie pomieścić nawet 353 dzieci.

Rzeszów

Policja rozdaje „bilety lotnicze” dla poszukiwanych osób

RZESZÓW. Rzeszowska policja przygotowała „bilet lotniczy” na lot linii „Police Airlines”.

Rzeszów

Porażka Asseco w Suwałkach

RZESZÓW. Spotkanie w Suwałkach rozpoczęło się zupełnie inaczej niż pierwszy mecz tych drużyn w Rzeszowie. 

Rzeszów

Trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego

RZESZÓW. Rzecznik prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego informuje, że trwają rozmowy ws. utworzenia Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego.

Reklama