Rzeszów - Poniedziałek, 06.04.2026
Reklama

W G2A Arena ruszył Kongres 590

Dodano: 08.10.2019 r.

fot. ViC / RESinet.pl
fot. ViC / RESinet.pl
RZESZÓW. Z udziałem Prezydenta RP Andrzeja Dudy i pod jego honorowym patronatem w podrzeszowskiej Jasionce rusza Kongres 590.To już czwarta edycja najbardziej prestiżowego spotkania biznesu i polityki w Polsce.

Jak co roku, także tym razem w Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena spotykają się przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji okołobiznesowych, naukowców, startupów, ekspertów ekonomicznych polityków i samorządowców. Kongres potrwa od 7 do 8 października.

W tym roku gośćmi Kongresu będą ponownie prezydent RP Andrzej Duda oraz premier RP Mateusz Morawiecki. Dziesiątki paneli, wiele podpisanych umów, tysiące uścisków dłoni i rozmów, setki wywiadów dla mediów oraz tysiące newsów dostarczanych przez media akredytowane przy Kongresie 590.
Reklama
Przez dwa dni kilka tysięcy osób w podrzeszowskiej Jasionce dyskutować będzie o biznesie, wzroście gospodarczym. potencjale rozwojowym, inwestycjach, ochronie środowiska, zdrowiu i wielu innych sferach życia w skali mikro i makro.

Gośćmi specjalnymi tegorocznego Kongresu będzie prezes Spektrum Group, emerytowany generał amerykańskiej armii George F. Close oraz jeden wizjonerów technologii blogchain, współtwórca Fundstrat Global Advisers Thomas J. Lee. Jak co roku w czasie Kongresu Prezydent Andrzej Duda wręczy Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP prężnie rozwijającym się polskim firmom.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

XIV Podkarpackie Targi Ślubne. Ponad 80 wystawców w G2A Arena

RZESZÓW. W programie m.in: pokazy mody ślubnej i wieczorowej, fryzjersko-kosmetyczny show i atrakcyjne nagrody dla zwiedzających.

Rzeszów

Nowi najemcy w CH Plaza Rzeszów. Otwarto nowy korytarz

RZESZÓW. 315 mkw powierzchni zajęła nowa drogeria Hebe otwarta w CH Plaza Rzeszów.

Rzeszów

Zatrucie tlenkiem węgla. 48-latkowi pomógł brat

RZESZÓW. Przed nami okres jesienno-zimowy, a co się z tym wiąże kolejny sezon grzewczy. 

Rzeszów

Ostatni test siatkarzy Resovii przez startem sezonu

RZESZÓW. Siatkarze Asseco Resovii kończą serię gier kontrolnych przed nowym sezonem w PlusLidze. 

Rzeszów

Otwarcie nowego marketu remontowo-budowlanego w mieście

RZESZÓW. Leroy Merlin otwiera swój 65. sklep w Polsce. 

Rzeszów

Unieważniono przetarg dot. systemu monitorującego bezpieczeństwo na skrzyżowaniach

RZESZÓW. Mowa o inteligentnym systemie rejestrującym przejazd przez skrzyżowania na czerwonych świetle wraz z rejestracją i analizą danych.

Rzeszów

Jezdnia na ul. Kochanowskiego będzie miała trzy pasy ruchu

RZESZÓW. Przetarg ma ruszyć w przyszłym roku.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zwraca się do prezesa PKS-u, by zajął się „szkaradnymi” autobusami i dworcem autobusowym

RZESZÓW. O fatalnym stanie autobusów MKS-u pisali mieszkańcy Zabrza, przebywający w Rzeszowie.

Reklama