Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

W Jasionce zginął motocyklista

Dodano: 08.07.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch tragicznych wypadków drogowych. W miejscowości Stężnica zginął rowerzysta. W Jasionce kierujący samochodem dostawczym zderzył się z motocyklistą. Życia kierującego motocyklem nie udało się uratować.

Do pierwszego wypadku doszło 6 lipca około godz. 12 w miejscowości Stężnica w powiecie leskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w rowerze, którym kierował 57-letni mieszkaniec Warszawy, podczas zjeżdżania ze wzniesienia, prawdopodobnie pękła opona, w wyniku czego rowerzysta stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Mimo podjętej reanimacji kierujący jednośladem zmarł na miejscu wypadku.

Do kolejnego tragicznego wypadku doszło w Jasionce na drodze wojewódzkiej nr 878. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 37-letni kierowca dostawczego mercedesa, jadąc w kierunku Rzeszowa, zjechał nagle na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z motocyklistą.

44-letni mieszkaniec Jasionki, kierujący motocyklem, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca mercedesa był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tych wypadków.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 9 listopada zmiany w rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wprowadza zmiany w rozkładach kilku linii autobusowych.

Rzeszów

Otwarto nowy budynek straży pożarnej w Dworzysku

RZESZÓW. Od 1 listopada 2020 r. rzeszowscy strażacy pełnią służbę na nowej jednostce Nr 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

Student Politechniki Rzeszowskiej nagrodzony za projekt dwumiejscowego samolotu turystycznego

RZESZÓW. Grzegorz Sajdak, student kierunku lotnictwo i kosmonautyka na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej zajął trzecie miejsce w 19. edycji Studenckiego Konkursu Projektowego SOLIDWORKS, w kategorii Professional Level.

Rzeszów

Budowa nowego basenu przy ul. Matuszczaka ruszy w listopadzie?

RZESZÓW. Trwa rozbiórka dotychczasowego obiektu przy ul. Matuszczaka. Budowa nowego basenu ma ruszyć jeszcze w tym miesiącu.

Rzeszów

Mieszkańcy zdecydowali. Te projekty będą realizowane w ramach RBO 2021

RZESZÓW. Zakończyło się głosowanie na zadania w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 r. Dziś poznaliśmy zwycięskie projekty.

Rzeszów

Policyjna eskorta pacjentki z Łańcuta do Rzeszowa

ŁAŃCUT/RZESZÓW. Dzięki policyjnej eskorcie starsza kobieta z podejrzeniem udaru mózgu dotarła na czas do szpitala.

Rzeszów

Koronawirus. Od soboty kolejne obostrzenia, m.in. zamknięte instytucje kultury i częściowo galerie handlowe

„Chcemy zmniejszyć mobilność społeczną” – zapowiedział premier Mateusz Morawiecki podczas dzisiejszej konferencji.

Rzeszów

Bieg Niepodległości odbędzie się wirtualnie

RZESZÓW. 11 listopada br. nie będzie biegaczy i nie będzie kibiców na ulicach Rzeszowa. Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną, organizatorzy 8. PKO Biegu Niepodległości „z bólem serca” postanowili zmienić formułę imprezy. 

Reklama