Rzeszów - Niedziela, 10.05.2026
Reklama

W kilkunastu budynkach na terenie Rzeszowa zabraknie ciepłej wody

Dodano: 28.01.2026 r. / Redakcja

Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI
Zdjęcie ilustracyjne / fot. SI

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie informuje o czasowych przerwach w dostawie ciepła do podgrzewu zimnej wody wodociągowej. Komunikat dotyczy kilkunastu budynków, m.in. na osiedlach: Dąbrowskiego, 1000-lecia i gen. Andersa. Ciepłej wody może nie być przez kilka godzin.

W związku z pracami remontowo-konserwacyjnymi w węzłach cieplnych w najbliższych dniach mieszkańcy wybranych budynków w Rzeszowie muszą liczyć się z czasowym brakiem ciepłej wody.

W środę, 28 stycznia 2026 r. w godz. 9:00–14:00 przerwa w dostawie ciepłej wody wystąpi w budynku przy ul. Monte Cassino 12.

W czwartek, 29 stycznia 2026 r. utrudnienia dotyczyć będą budynków przy: Ofiar Katynia 12 (kl. 4 i 8), Kochanowskiego 12, 14, Dąbrowskiego 56 (internat), 58, 58A, 60, 60A, 60B, 62, Dominikańska 1, 3 oraz Podwisłocze 16, 18. Ciepłej wody może nie być tam od 8:00 do 14:00.

W piątek, 30 stycznia problem z dostępem do ciepłej wody będą mieli lokatorzy budynków przy ulicach: Ofiar Katynia 12 (kl. 12), Kochanowskiego 16, 18, Dominikańska 6, 6A, 8, 10, Podwisłocze 24, 26 oraz Bohaterów Westerplatte 1, 1A, 3, 5, 7, 9.

MPEC w Rzeszowie zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby skrócić czas prac do niezbędnego minimum i przeprasza mieszkańców za ewentualne utrudnienia.


Źródło: MPEC Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zieleń zamiast betonu na boiskach szkolnych w Rzeszowie

RZESZÓW. Zniknie beton ze starych boisk na terenie dziewięciu rzeszowskich szkół. Zamiast niego powstaną trawiaste nawierzchnie. Zamontowane zostaną nowe elementy wyposażenia. Pojawi się również sporo roślinności.

Rzeszów

Przyszedł na egzamin na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Egzaminator powiadomił policję

RZESZÓW. 35-letni mężczyzna przyszedł na egzamin praktyczny na prawo jazdy, będąc w stanie nietrzeźwości. Miał promil alkoholu w organizmie. Okazało się również, że w przeszłości mężczyzna stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami...

Rzeszów

Na osiedlu Przybyszówka powstanie nowy plac zabaw

RZESZÓW. Kilka dużych urządzeń zabawowych, huśtawki, karuzela, bujaki, piaskownica oraz tyrolka - to część elementów, jakie pojawią się na nowym placu zabaw, który powstanie na osiedlu Przybyszówka.

Rzeszów

Zakończyło się betonowanie prawej jezdni estakady na Wisłokostradzie

RZESZÓW. 60 godzin nieprzerwanej pracy, dwie 30-osobowe brygady, 20 betonowozów, 2 pompy – tak wyglądał proces betonowania prawej jezdni estakady na budowie Wisłokostrady.

Rzeszów

Na Dzień Kobiet bezpłatne badania dla Pań w ZOZ Nr 2 w Rzeszowie

RZESZÓW. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie organizuje akcję profilaktyczną dla Pań. Będzie można skorzystać z bezpłatnych badań i konsultacji.

Rzeszów

Kolejni terytorialsi złożyli przysięgę w Rzeszowie

RZESZÓW. W minioną niedzielę, kolejni żołnierze 3. Podkarpackiej Brygady Obrony Terytorialnej złożyli przysięgę wojskową. Uroczystość odbyła się na placu przez Podkarpackim Urzędem Wojewódzkim w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci skontrolowali taksówki na aplikację. Ujawnili 18 wykroczeń

RZESZÓW. 41 skontrolowanych pojazdów, 18 wykroczeń – to bilans wspólnych działań policjantów z funkcjonariuszami innych służb na terenie Rzeszowa. Kontrole dotyczyły kierujących świadczących usługi przewozowe „na aplikację”.

Rzeszów

Zakończyła się rozbudowa szkoły na Staromieściu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W poniedziałek uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 i Przedszkola nr 6 w Rzeszowie rozpoczęli zajęcia w rozbudowanym budynku. Inwestycja została zrealizowana w ramach kontraktu osiedlowego, które Konrad Fijołek podpisał z mieszkańcami...

Reklama