Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

W Rzeszowie na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego potrącono pieszego. 34-latek trafił do szpitala

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Kierujący toyotą, jadąc ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego na oznakowanym przejściu dla pieszych potracił mężczyznę. Ranny, 34-letni pieszy, został przewieziony do szpitala. Kierującemu toyotą policjanci zatrzymali prawo jazdy.

Do wypadku doszło wczoraj w Rzeszowie około godziny 6, na ul. Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący toyotą, 77-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego, jadąc prawym pasem w kierunku ul. Rzecha na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił pieszego.

34-letni mężczyzna, przechodził z lewej strony na prawą. Nieprzytomny mężczyzna z poważnymi obrażeniami został przewieziony do szpitala. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu toyotą. 77-latek był trzeźwy. 

Pracująca na miejscu ekipa wypadkowa zabezpieczyła ślady niezbędne do ustalenia przebiegu i okoliczności zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ogłoszono listę zadań do realizacji w ramach RBO 2020

RZESZÓW. Spośród 107 zgłoszonych projektów, do realizacji wybrano 5 zadań z I kategorii, 21 z II kategorii oraz 21 projektów z II kategorii.

Rzeszów

Policyjna akcja „Przejezdne skrzyżowania”. Ponad 20 wykroczeń zakłócających płynność ruchu

RZESZÓW. Na wybranych skrzyżowaniach policjanci zwracali uwagę na wykroczenia popełniane przez kierujących.

Rzeszów

Znamy wyniki konsultacji ws. wodnego placu zabaw

RZESZÓW. W konsultacjach udział wzięło 371 mieszkańców.

Rzeszów

Ratusz jest zainteresowany autobusami napędzanymi wodorem

RZESZÓW. Władze miasta wybierają się w podróż do Londynu.

Rzeszów

Rośliny kotewki zabezpieczone. Kolejny etap to transport sprzętu do odmulenia rzeszowskiego zalewu

RZESZÓW. Trwają przygotowania do transportu sprzętu do odmulania rzeszowskiego zalewu. 

Rzeszów

Na os. Pobitno powstał nowy 18-kondygnacyjny budynek. Znajdzie się w nim 224 mieszkań [FOTO]

RZESZÓW. Na deweloperskiej mapie Rzeszowa pojawił się nowy, gotowy do zamieszkania kompleks budynków zlokalizowanych przy ul. Małopolskiej.

Rzeszów

Wikana Square coraz mocniej zaznacza swoją obecność w krajobrazie miasta [FOTO]

RZESZÓW. Nowe budynki znajdą się na ul. Lenartowicza pomiędzy halą Podpromie i ul. Bulwarową, tuż za budynkiem Szkoły Podstawowej nr 17.

Rzeszów

Rekordowy sezon lotniska w Jasionce. 25 proc. wzrost liczby podróżnych

RZESZÓW. W trakcie tegorocznego sezonu wakacyjnego, największą popularnością cieszyły się loty do Turcji.

Reklama