Rzeszów - Środa, 18.06.2025
Reklama

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

Dodano:

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Przy ulicy Ludwika Chmury w Rzeszowie, obok salonów motocyklowych Harley-Davidson Rzeszów oraz Yamaha Rzeszów, powstał pierwszy na Podkarpaciu salon i autoryzowany serwis słynnych amerykańskich marek Dodge oraz RAM. Oficjalne otwarcie nastąpi 22 sierpnia. Otwarcie salonu to efekty współpracy Game Over Cycles z firmą KW Automotive, oficjalnym importerem samochodów tych marek w Polsce.

“Jestem bardzo szczęśliwy i dumny, że udało nam się nawiązać współpracę z firmą KWA i w jej efekcie otworzyć pierwszy salon legendarnych marek samochodowych na Podkarpaciu. Mówię to zarówno jako biznesmen, jak i fan amerykańskiej motoryzacji, ponieważ zostanie dilerem samochodowych akurat tych marek jest naturalnym przedłużeniem tego, co nas, i z tego co wiemy wielu naszych klientów, pociąga oraz pasjonuje. Sam podczas podróży po Stanach nie raz jeździłem samochodami obydwu marek. Wiem, jak bardzo wygodne i praktyczne są pickupy RAM. Pod własną nogą poczułem, jaką niesamowitą moc mają silniki Dodge'a, cieszę się więc, że będziemy mogli zaoferować klientom te unikatowe pojazdy i już teraz serdecznie zapraszam wszystkich do salonu”. – mówi założyciel i szef Game Over Cycles, Stanisław Myszkowski.
Reklama
Oficjalne otwarcie Dodge & RAM Rzeszów odbędzie się w sobotę 22 sierpnia, ale salon otwiera swoje podwoje już we wtorek, 11 sierpnia. Na miejscu na klientów już czekają doradcy oraz pierwsze samochody. Salon działa od wtorku do soboty w godzinach 10:00-18:00.

Podczas oficjalnego otwarcia w dniu 22 sierpnia dla gości będzie przygotowany grill, muzyka, odbędzie się Zlot Brodaczy i inne atrakcje. Na gości będą czekały również samochody, a dokładnie RAM 1500 Longhorn, RAM 1500 Rebel, RAM 1500 Laramie (wersja demo) oraz Dodge Challenger HELLCAT Widebody oraz niesamowitej mocy 717 KM.

W tym dniu nastąpi również inauguracja i otwarcie oficjalnego baru GOC zlokalizowanego w siedzibie firmy przy ul. L. Chmury.

Dodatkowym amerykańskim akcentem tego dnia będzie organizowane przez sąsiedni salon plenerowe wydarzenie Harley On Tour. W dniach 22-23 sierpnia do salonu Harley-Davidson Rzeszów zawita ciężarówka wypełniona 23 maszynami marki H-D z rocznika 2020, które będą dostępne na darmowe jazdy testowe.

Z uwagi na obecną sytuację epidemilogiczną w kraju, wszystkie zaplanowane wydarzenia odbędą się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego.
 

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rzeszów w czołówce rankingu przeprowadzonego w 21 największych miastach Polski

RZESZÓW. Miasto zostało również najwyżej ocenione pod względem jakości edukacji.

Rzeszów

Asseco Resovia Rzeszów po porażce z Indykpolem AZS Olsztyn znacznie oddala się od fazy play-off

RZESZÓW. W meczu 22. kolejki PlusLigi zespół Asseco Resovii Rzeszów zmierzył się z Indykpolem AZS Olsztyn.

Rzeszów

Ratusz wstrzymał premierę spektaklu w Teatrze Maska. Powód: może obrażać uczucia katolików i żydów

RZESZÓW. „Dochodziły do nas sygnały, że spektakl jest za bardzo kontrowersyjny" - mówi Maciej Chłodnicki, rzecznik prezydenta Rzeszowa. 

Rzeszów

O krok od tragedii na ul. Warszawskiej

RZESZÓW. Kobieta chciała popełnić samobójstwo. 

Rzeszów

Miasto cofa pozwolenie zintegrowane Res-Drobu. Firma nie dostała jeszcze oficjalnego pisma

RZESZÓW. Podstawą cofnięcia pozwolenia zintegrowanego było pismo Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. 

Rzeszów

Wypadek na ul. Lwowskiej. Przywrócono ruch w kierunku Rzeszowa [AKTUALIZACJA]

RZESZÓW. Doszło do wypadku przy ul. Lwowskiej. Kierowcy podróżujący do Rzeszowa od strony Łańcuta stoją.

Rzeszów

Ratusz chce ruszyć z wypożyczalnią rowerów i skuterów od 1 kwietnia

RZESZÓW. Na ulicach ma pojawić się min. 100 rowerów klasycznych, min. 50 rowerów elektrycznych oraz min. 50 skuterów elektrycznych.

Reklama