Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

W Rzeszowie powstał jedyny w regionie kryty skatepark [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów
fot. Materiały prasowe MB Park Rzeszów

RZESZÓW. 370 m2 powierzchni, 4 linie jazdy, do 30 osób w czasie trwania jednej sesji, 2 strefy chillu – tak w skrócie wygląda pierwszy na Podkarpaciu kryty skatepark. Obiekt powstał w północnej części Rzeszowa.

MB Park Rzeszów zlokalizowany jest przy Warszawskiej 139 i zajmuje powierzchnię 370 metrów kwadratowych. Obiekt otwarty jest od wtorku do piątku w godz. 15:00 – 21:00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9:00 – 21:00. Wejścia odbywają się o pełnych godzinach: 9:00 - 12:00, 12:00 - 15:00, 15:00 - 18:00, 18:00 - 21:00. Na miejscu należy stawić się co najmniej 20 minut przed rozpoczęciem sesji.

Na skateparku powstały cztery sekcje jazdy. Pierwsza z nich to duży funbox z rezi - idealny dla zaawansowanych skoczków, ale sprawdzi się również dla początkujących. Tuż obok znajduje się sekcja z mniejszym funboxem. Nie mogło również zabraknąć strefy street. Całość dopełnia klasyczny grindbox, który jest jedyny, w tej części regionu. Dzięki dużej różnorodności przeszkód, skatepark sprzyja rozwojowi umiejętności. Dodatkowo skatepark posiada mobilne elementy, które można ustawiać w dowolnym miejscu.

Reklama

Dodatkowym atutem MB Parku jest strefa tzw. chillu, na której znajdują się m.in. stół do ping-ponga, piłkarzyki, maszyna do gier, mini ścianka wspinaczkowa.

W obiekcie dostępna jest również specjalna strefa do pracy, stworzona z myślą o rodzicach, którzy przychodzą ze swoimi pociechami. Znajdują się w niej, m.in. wygodne fotele, ekspres do kawy oraz bezpłatny dostęp do WI-FI.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Dwie firmy zainteresowane rewitalizacją Ogrodu Miejskiego przy ul. Dąbrowskiego

RZESZÓW. Ratusz na inwestycje zarezerwował 6 770 000,00 zł.

Rzeszów

Nad Wisłokiem zebrano ok. 100 worków śmieci. Znamy statystyki akcji

RZESZÓW. Podczas wielkiego sprzątania 30 wolontariuszy zebrało ok. 100 worków śmieci.

Rzeszów

Ile mandatów za spalanie śmieci wystawiono w 2019 roku w Rzeszowie?

RZESZÓW. W 2019 roku licznik mandatów zatrzymał się na czterech przypadkach.

Rzeszów

Znamy wykonawców zainteresowanych remontem kładki nad al. J. Piłsudskiego

RZESZÓW. Ratusz na remont kładki zarezerwował w budżecie miasta 128 tys. zł.

Rzeszów

Powstała pierwsza Rada Uniwersytetu Rzeszowskiego. W jej skład wchodzi siedmiu członków

RZESZÓW. Przewodniczącym Rady Uczelni I kadencji został Wit Karol Wojtowicz.

Rzeszów

Przy ul. Warszawskiej powstaną ekrany dźwiękochłonne? Ratusz: nie ma jeszcze decyzji

RZESZÓW. O podjęcie inwestycji zwrócił się radny PiS, Marcin Fijołek.

Reklama