Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

W Rzeszowie powstanie mural poświęcony Asseco Resovii Rzeszów

Dodano: 04.02.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Producent piwa Leżajsk i Asseco Resovia Rzeszów rozpoczęli projekt, którego owocem ma być stworzenie na terenie miasta muralu poświęconego drużynie z Rzeszowa. Odsłonięcie muralu planowane jest w najbliższych miesiącach w centrum Rzeszowa.

Leżajsk, jeden ze sponsorów Asseco Resovii Rzeszów, zorganizował akcję, której celem jest stworzenie muralu poświęconego drużynie. Akcja składać się będzie z czterech etapów.

„Akcja „Wszyscy murem za Asseco Resovią” prowadzona jest w kilku aspektach. Działania wsparte są przez dedykowaną stronę internetową, akcji towarzyszy kampania digitalowa, działania w social mediach, a w Rzeszowie nośniki zewnętrzne” - informuje Barbara Cieśla, rzecznik prasowy Asseco Resovii Rzeszów.
Reklama
Pierwszym z etapów będzie wybór projektów do głosowania, kolejny etap wiąże się z wyborem projektu przez kibiców. W trzecim etapie kibice będą mogli podpisać się na muralu, a ostatnim etapem będzie odsłonięcie, które planowane jest w najbliższych miesiącach.

„Zwieńczeniem [akcji – przyp. red.] ma być stworzenie muralu ukazującego wsparcie kibiców dla naszej drużyny. Mural pojawi się w centrum miasta i na pewno nie zniknie przed końcem roku” – dodaje Barbara Cieśla.

Mural pojawi się w centrum miasta, o dokładnej lokalizacji marka Leżajsk wspólnie z Asseco Resovią Rzeszów poinformuje w kolejnych tygodniach.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Komunikat ZTM: Od 13 marca zmiany w komunikacji miejskiej w Rzeszowie

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zawieszeniu kursów oznaczonych literką „s”.

Rzeszów

Gmach Sądu Okręgowego powstanie na os. Drabinianka

RZESZÓW. Radni przyjęli projekt uchwały mówiący o przyszłej lokalizacji Sądu Okręgowego. Za lokalizacją przy ul. Zielonej i ul. Granicznej było 24 radnych.

Rzeszów

Niecodzienne rozstrzygnięcie ws. zabezpieczenia terenów zielonych wzdłuż Wisłoka

RZESZÓW. Radni Rozwoju Rzeszowa nie wzięli udziału w głosowaniu nad przyjęciem planu zagospodarowania terenów wzdłuż Wisłoka. „Za” byli radni Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej.

Rzeszów

Budowa żłobka i przedszkola na os. Przybyszówka za droga dla miasta?

RZESZÓW. Budynek, w którym znajdzie się żłobek i przedszkole ma powstać przy ul. Iwonickiej. Obiekt przyjmie 353 dzieci, jednak na dzień dzisiejszy przetarg na wykonanie inwestycji zostanie najprawdopodobniej unieważniony.

Rzeszów

Rektor UR odwołuje wydarzenia oraz zaleca kwarantannę domową

RZESZÓW. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek wydał kolejne oświadczenie w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją dotyczącą koronawirusa.

Rzeszów

Związek Gmin PKS ma nowoczesne zaplecze techniczne

Przy bazie PKS w Rzeszowie wybudowano halę zaplecza technicznego wraz z częścią biurowo - socjalną, o powierzchni ponad 1000 m.

Rzeszów

Europejskie Forum Rolnicze w Jasionce odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa

​Jedno z najważniejszych wydarzeń w branży rolno-spożywczej zostało odwołane w związku z rozprzestrzenianiem się COVID-19. Organizatorzy wydali oświadczenie.

Rzeszów

Policjantka z Rzeszowa pomogła potrąconemu 12-latkowi

RZESZÓW. Będąca przed służbą policjantka z rzeszowskiej komendy udzieliła pomocy 12-letniemu chłopcu, który został potrącony przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Reklama