Rzeszów - Sobota, 02.05.2026
Reklama

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego. W związku z tym pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z opóźnieniami trzech linii autobusowych.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wydał komunikat dotyczący opóźnień autobusów w związku z pracami remontowymi.

„W dniu 25 kwietnia 2026 r. (sobota) w godzinach 7:00-20:00, w związku czasową zmianą organizacji ruchu, która wynika z konieczności prowadzenia prac remontowych przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego w Rzeszowie mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 9, 12 oraz 59” – czytamy w komunikacie ZTM.

Prace remontowe będą prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Obejmą one roboty przy konstrukcji wsporczej napowietrznej sieci ciepłowniczej.

Jak przekazało MPEC, prace będą realizowane dwuetapowo. Kolejny etap zaplanowano na 9 maja 2026 r., o czym mieszkańcy zostaną poinformowani w osobnym komunikacie.

MPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia do minimum i zapewnić możliwie sprawny przebieg zmian w organizacji ruchu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zbigniew Ziobro w Rzeszowie. Spotkanie dotyczyło przekazania Zamku Lubomirskich

RZESZÓW. W zamian za zamek miasto oddaje na rzecz Ministerstwa Sprawiedliwości tereny przy ul. Dołowej o powierzchni około 1,1 ha.

Rzeszów

Oficjalne inauguracje roku akademickiego na rzeszowskich uczelniach

RZESZÓW. Najwcześniejszą inaugurację roku akademickiego 2019/2020 organizuje Uniwersytet Rzeszowski.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc zarzuca TVP Rzeszów „wybiórcze relacjonowanie ważnych wydarzeń”

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa ponownie napomina TVP Rzeszów. 

Rzeszów

Jest szansa na budowę sygnalizacji na skrzyżowaniu ulicy Wieniawskiego, Kiepury i Siemaszkowej

RZESZÓW. 20 września pojawiła się informacja o firmie z Nowego Sącza, która za kwotę  681 tys. zł zajmie się tym zadaniem.

Rzeszów

Dzisiaj ostatni dzień głosowania na projekty RBO 2020

RZESZÓW. Dzisiejszy dzień jest ostatnim dniem, kiedy mieszkańcy Rzeszowa mogą głosować na projekty.

Rzeszów

Młodzieżowy Strajk Klimatyczny także w Rzeszowie

RZESZÓW. Manifestacja w Rzeszowie rozpoczęła się o godz. 12.00.

Rzeszów

Pod Rzeszowem powstaje pierwszy w Polsce Bank Pszczeli

RZESZÓW. Do końca sezonu 2019 w Banku miało znaleźć się pierwszych 50 rodzin pszczelich.

Rzeszów

Zatrzymano 6 osób podejrzanych o posiadanie treści pedofilskich i zoofilskich

RZESZÓW, PODKARPACIE. Wszyscy zatrzymani usłyszeli już w Prokuraturze Okręgowej w Krośnie zarzuty dotyczące przestępstw pedofilskich.

Reklama