Rzeszów - Piątek, 01.05.2026
Reklama

W sobotę opóźnienia trzech linii MPK

Dodano: 24.04.2026 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Rzeszowie w najbliższą sobotę będzie prowadziło prace remontowe przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego. W związku z tym pasażerowie komunikacji miejskiej musza liczyć się z opóźnieniami trzech linii autobusowych.

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie wydał komunikat dotyczący opóźnień autobusów w związku z pracami remontowymi.

„W dniu 25 kwietnia 2026 r. (sobota) w godzinach 7:00-20:00, w związku czasową zmianą organizacji ruchu, która wynika z konieczności prowadzenia prac remontowych przy skrzyżowaniu ulic Siemińskiego oraz Trembeckiego w Rzeszowie mogą występować opóźnienia w kursowaniu autobusów linii: 9, 12 oraz 59” – czytamy w komunikacie ZTM.

Prace remontowe będą prowadzone przez Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Obejmą one roboty przy konstrukcji wsporczej napowietrznej sieci ciepłowniczej.

Jak przekazało MPEC, prace będą realizowane dwuetapowo. Kolejny etap zaplanowano na 9 maja 2026 r., o czym mieszkańcy zostaną poinformowani w osobnym komunikacie.

MPEC zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby ograniczyć utrudnienia do minimum i zapewnić możliwie sprawny przebieg zmian w organizacji ruchu.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Rusza rekrutacja na Dziecięcy Uniwersytet Techniczny. Przygotowano 468 miejsc

RZESZÓW. Rekrutacja potrwaod 25 września do 2 października.

Rzeszów

Schematy linii na przystankach. Dyrektor ZTM-u mówi o październiku br.

RZESZÓW. W pierwszej kolejności schematy linii będa na Śródmieściu.

Rzeszów

Porozumienie ws. Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego podpisane

RZESZÓW. Przebudowa Dworca Głównego ma się zakończyć w 2022 roku.

Rzeszów

Darmowa komunikacja miejska dla kierowców z okazji „Dnia bez samochodu”

RZESZÓW. 22 września wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską.

Rzeszów

Program Kolejowy CPK skróci kursy z i do Rzeszowa. Będą także szybsze połączenia do Warszawy

RZESZÓW. W województwie podkarpackim w ramach Programu CPK ma powstać 155 km dwóch nowych linii kolejowych.

Rzeszów

Już niebawem rozpocznie się Podkarpacki Festiwal Nauki w G2A Arena

RZESZÓW. Podkarpacki Festiwal Nauki odbędzie się w dniach 20-21 września 2019 na G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa.

Rzeszów

Wystartowały dwie nowe linie komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie otworzył linie do Stobiernej i Łąki.

Rzeszów

21,3 mln zł na rozbudowę dróg trafiło do gmin z powiatu rzeszowskiego

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogi gminne i powiatowe powędruje łącznie 310 mln zł. 

Reklama