Rzeszów - Czwartek, 23.10.2025
Reklama

W sobotę sprint rowerowy w Rzeszowie. Zamkną fragment ul. Hetmańskiej

Dodano: 22.04.2022 r.

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. W najbliższą sobotę, 23 kwietnia 2022 r. na ul. Hetmańskiej w Rzeszowie odbędą się wyścigi rowerowe. W związku z tym kierowcy i pasażerowie MPK, muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu.

Ulica Hetmańska na odcinku od ul. Chodkiewicza do ul. Lenartowicza będzie całkowicie wyłączona z ruchu w godz. 16:30 – 20:30. Sprint rowerowy odbędzie się w parach, na trasie o długości 1km, w systemie pucharowym. Pierwszy wyścig wystartuje o godz. 17:00.

Trasa wyścigu zabezpieczona będzie barierkami i taśmami zabezpieczającymi, a nad bezpieczeństwem uczestników czuwać będą służby porządkowe organizatora i policjanci, którzy będą kierować na objazdy.

Autobusy komunikacji miejskiej kursujące ulicą Hetmańską zostaną skierowane trasą objazdową przez ulice W. Pola i Dąbrowskiego.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sąsiedztwie Millenium Hall powstaje park kieszonkowy [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku w Rzeszowie przybędzie kilkadziesiąt arów terenów rekreacyjnych. Będą cztery nowe ogrody kieszonkowe. Jeden z nich powstaje w rejonie ulic Rejtana i Kopisto na osiedlu Nowe Miasto.

Rzeszów

Oddział chirurgii w Szpitalu Miejskim już po remoncie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Ponad 3 mln zł kosztowała modernizacja Klinicznego Oddziału Chirurgii Ogólnej w Szpitalu Miejskim przy ul. Rycerskiej. Był to jeden z ostatnich oddziałów w tej placówce, który wymagał remontu. 2 mln zł...

Rzeszów

Od 1 listopada zmiany rozkładach jazdy trzech linii MPK

RZESZÓW. Jak przekazał Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie, od 1 listopada 2024 roku, na trzech liniach autobusowych wprowadzone zostaną drobne zmiany.

Rzeszów

Postęp prac przy budowie ważnej drogi. Tymczasowa organizacja ruchu na ul. Wieniawskiego [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Firma Eurovia kontynuuje prace przy budowie drogi, która połączy ulice Krzyżanowskiego i Wieniawskiego. W związku z koniecznością przebudowy przepustu, na ul. Wieniawskiego wprowadzono tymczasową organizację ruchu.

WISŁOKOSTRADA

Postęp prac na budowie drogi, która połączy al. Rejtana z ul. gen. Maczka [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Roboty prowadzone są równolegle w kilku miejscach. Inwestycja ma być gotowa wiosną 2026 roku.

Rzeszów

Wytatuowany motocykl z Rzeszowa wyróżniony we Włoszech

RZESZÓW. Rzeszowska firma Game Over Cycles (GOC) zdobyła nagrodę w konkursie zorganizowanym na prestiżowej imprezie motocyklowej we Włoszech. Nagrodzono motocykl The Recidivist.

Rzeszów

Winyle, CD, rękodzieło, biżuteria i wiele więcej na kiermaszu w rzeszowskiej Plazie

RZESZÓW. W piątek i sobotę, 11-12 października w CH Plaza w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja kiermaszu „Niezła Sztuka”. Tym razem wzbogaconego o ofertę rękodzieła artystycznego.

Rzeszów

Ruszyła budowa miejskiej plaży nad Wisłokiem [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Pod koniec września rozpoczęły się prace przy zagospodarowaniu terenu na prawym brzegu Wisłoka, w rejonie zapory. Powstaje tam zapowiadana od dawna miejska plaża z drewnianymi podestami, ławkami, leżakami i parkletami.

Reklama