Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

W weekend Harley On Tour. Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie

Dodano: 12.05.2023 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższy weekend, 13 i 14 maja, w salonie GOC Harley-Davidson przy ul. Ludwika Chmury 4 w Rzeszowie odbędzie się Harley On Tour 2023.
 
HOT to wyjątkowe wydarzenie organizowane przez amerykańską firmę w całej Europie. Składa się na nie cykl imprez podczas których pasjonaci dwóch kółek mogą doświadczyć jazdy najnowszymi motocyklami marki Harley-Davidson. W ramach Harley On Tour 2023 pod dany salon Harleya zajeżdża ciężarówka wypełniona aż 22 maszynami H-D z bieżącego rocznika.
 
Wszystkie jazdy testowe są bezpłatne. Wymagają jedynie uprzedniej rezerwacji online, telefonicznie lub osobiście w salonie. Formularz rejestracji online oraz bieżące informacje nt. wydarzenia można znaleźć pod linkiem https://www.facebook.com/events/1440046003490584
 
W Rzeszowie impreza odbędzie się po raz piąty. W poprzednich latach podczas każdego weekendu Harley On Tour odbywało się kilkaset jazd próbnych. Jak zawsze, organizatorzy przygotowali atrakcje nie tylko dla motocyklistów. Przez cały weekend przy salonie GOC Harley-Davidson Rzeszów będą dostępne foodtrucki, lody, pokaz tatuażu, barberski, obniżki cen na odzież.
Reklama
„Ciężarówka z motocyklami jest już w Rzeszowie. W tym roku nasz salon jest jednym z pierwszych w Polsce, do którego zawitało Harley On Tour. Jest to więc wyjątkowa okazja, aby zapoznać się z najnowszymi modelami tej legendarnej marki i wspaniale spędzić czas, tym bardziej, że na najbliższy weekend jest prognozowana piękna pogoda” – zapowiada Paweł Pomianek z salonu Harley-Davidson Rzeszów.

Harley On Tour Rzeszów 2023 odbędzie się w dniach 13 – 14 maja 2023 r. w salonie  GOC Harley-Davidson Rzeszów przy ul. Ludwika Chmury 4, 35-213 Rzeszów w godz. 10:00 - 18:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Utrudnienia w mieście w związku z 28. Rzeszowskim Rajdem Samochodowym [MAPY]

RZESZÓW. Trasa rajdu będzie przebiegała ulicami Rzeszowa oraz drogami gminy Boguchwała i Lubenia.

Rzeszów

Miasto chce zamontować przy przystankach tzw. przysiadki dla osób starszych

RZESZÓW. O potrzebie montażu tzw. przysiadek apelował w jednej z interpelacji Witold Walawender.

Rzeszów

Policjanci z Rzeszowa pomogli w zlikwidowaniu kanału przewozowego tzw. „kropelek gwałtu”

RZESZÓW, POLSKA. Podejrzani mogli przemycić 335 ton narkotyku, wartego ponad 21 mln euro.

Rzeszów

Z Wisłoka wyłowiono ciało mężczyzny. Dzień wcześniej rodzina zgłosiła jego zaginięcie

RZESZÓW. Funkcjonariusze ustalili, że to 44-letni mieszkaniec Rzeszowa.

Rzeszów

Budowa kładki rowerowej na moście Narutowicza. Czeka nas powtórka z rozrywki?

RZESZÓW. Znamy oferty wykonawców zainteresowanych budową kładki rowerowej na moście Narutowicza.

Rzeszów

Kierowca jadąc przez Boguchwałę zasłabł za kierownicą

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło dzisiaj, kilka minut przed godziną 06.00.

Rzeszów

Ruszył przetarg na odbiór śmieci w 2020 i 2021 roku

RZESZÓW. Oferty wykonawców poznamy najwcześniej po 27 sierpnia br.

Reklama