Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

W weekend utrudnienia na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Będzie objazd

Dodano: 21.08.2025 r. / Redakcja

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl
fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

RZESZÓW. Od piątku do soboty całkowicie zamknięty będzie fragment ulicy Krzyżanowskiego w rejonie skrzyżowania z al. Armii Krajowej. Wyznaczony zostanie objazd.

Trwają prace przy budowie drogi, połączy al. Krzyżanowskiego z ul. Wieniawskiego. Część robót realizowana jest na skrzyżowaniu al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego. Od kilku tygodni obowiązuje tam Tymczasowa Organizacja Ruchu, do której w najbliższy weekend wprowadzona zostanie kolejna zmiana.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg w Rzeszowie, od godz. 18.00 (piątek) do dnia 24.08.2025 r. (niedziela) w obrębie skrzyżowania al. Armii Krajowej z ul. Krzyżanowskiego nastąpi zamknięcie prawego pasa do jazdy na wprost wzdłuż al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) oraz CAŁKOWITE ZAMKNIĘCIE ul. Krzyżanowskiego na obszarze prowadzonych prac. W związku z tym zostanie wyznaczony objazd przez al. Rejtana i ul. Paderewskiego.

Reklama

Dodatkowo planowane jest również wykonanie robót na lewym pasie oraz lewoskręcie al. Armii Krajowej (relacji północ – południe) jak również po stronie wschodniej al. Armii Krajowej (relacji południe – północ pas lewy oraz lewoskręt), jednakże ich wykonanie będzie zależne od postępu prac po stronie zachodniej.

Z kolei na pozostałej części skrzyżowania wciąż obowiązuje uprzednio wprowadzony III etap Tymczasowej Organizacji Ruchu, który potrwa do końca sierpnia br.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

38 uwag RDOŚ do budowy obwodnicy południowej miasta

RZESZÓW. Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Rzeszowie tłumaczy, że uwagi są powodowanego wymogami formalno-prawnymi.

Rzeszów

Jedna firma zainteresowana przetargiem na Rzeszowski Rower Miejski. Blinkee.city jednak powróci?

RZESZÓW. Pojazdy mają pojawić się w Rzeszowie już od 1 maja. Nowością będą hulajnogi.

Rzeszów

Dziecko samowolnie opuściło budynek przedszkola w Rzeszowie. Jest akt oskarżenia dla opiekunów

RZESZÓW. Akt oskarżenia skierowano przeciwko dyrektorce i asystentce nauczyciela w przedszkolu.

Rzeszów

Klub Kukiz15 w Rzeszowie o likwidacji OFE. Projekt uchwały złożona już w Sejmie

RZESZÓW. Projekt uchwały mówi o przekazaniu środków pozostałych w OFE na indywidualne konta.

Rzeszów

Wirtualny spacer po Rzeszowie bezpłatnie z okazji Święta Paniagi

RZESZÓW. Z okazji Święta Paniagi, dzięki aplikacji City Talks będzie można bezpłatnie odbyć wirtualne spacery po Rzeszowie.

Rzeszów

Przystanek Rzeszów Zachodni od czerwca dostępny dla pasażerów

RZESZÓW. Zakończył się montaż trzech kolejowych mostów nad Aleją Wyzwolenia. W czerwcu podróżni skorzystają z nowego przystanku Rzeszów Zachodni.

Reklama