Rzeszów - Wtorek, 17.06.2025
Reklama

Warsztaty świąteczne dla dzieci. W planach m.in. nauka tworzenia ozdabianych pierniczków

Dodano:

fot. CH Plaza Rzeszów
fot. CH Plaza Rzeszów
RZESZÓW. Warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób świątecznych, ozdabiania pierniczków, zajęcia kulinarne oraz wokalne i konkurs piosenek świątecznych dla dzieci. Tak zapowiada się pogram kolejnej imprezy z cyklu „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów.

Niedzielna impreza w CH Plaza Rzeszów organizowana jest w ramach trwającego od ponad dwóch lat projektu „Dzieciakowo”. Zabawy dla dzieci organizowane są cyklicznie w każdą niedzielę handlową. Za każdym razem jest to inny ciekawy program m.in. spotkania z teatrem, muzyką i plastyką.

Na każde zajęcia zapraszani są aktorzy i muzycy, którzy poprowadzą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Atrakcje organizowane podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów mają pokazać najmłodszym, że nauka nie musi być nudna.

Tym razem podczas świątecznego „Dzieciakowa” na najmłodszych czekać będą zajęcia warsztatowe przygotowane przez Fundację „Smakuj Życie” oraz szkołę muzyczną Casio. Od godziny 15:00 dzieci będą mogły uczestniczyć w warsztatach recyklingowych, podczas których naucza się tworzenie ekologicznych ozdób świątecznych.
Reklama
Kolejnym punktem będą warsztaty ozdabiania pierniczków i warsztaty kulinarne pokazujące jak stworzyć wyjątkowe świąteczne kule mocy. Zapisy na warsztaty prowadzone są TUTAJ. Wystarczy w komentarzu podać imię dziecka i zajęcia, w których będzie uczestniczyć.

Dodatkowo, jak zawsze podczas „Dzieciakowa” w CH Plaza Rzeszów, dzieci będą mogły nauczyć się nowych świątecznych piosenek. Szkoła Casio zorganizuje warsztaty wokalne pt. „zapach choinki”. Część muzyczną imprezy zakończy konkurs wokalny na najlepiej wykonaną piosenek o tematyce zimowej i świątecznej.

Świąteczne „Dzieciakowo” w CH Plaza Rzeszów odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 grudnia 2019 r. Warsztaty potrwają od godziny 15:00 do 18:00. Organizatorem imprezy jest CH Plaza Rzeszów. Partnerem wydarzenia jest Fundacja „Smakuj Życie”.
 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy park kieszonkowy w Rzeszowie na ukończeniu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Dobiegają końca prace przy budowie parku kieszonkowego na osiedlu Nowe Miasto. Jak słyszymy w ratuszu, pozostał jeszcze montaż dużego urządzenia zabawowego, które zostało zamówione za granicą.

Rzeszów

Zderzenie dwóch pojazdów na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego w Rzeszowie. 1 osoba ranna

RZESZÓW. Przed godz. 13:30 na skrzyżowaniu ulic Krzyżanowskiego z Paderewskiego, doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich trafił do szpitala. W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Rzeszów

Znów drogo! Otwarto oferty w drugim przetargu na projekt przebudowy ronda Pobitno

RZESZÓW. Miasto po raz kolejny próbuje znaleźć firmę, która opracuje dokumentację na przebudowę Ronda Pobitno. Zgodnie z założeniem, ma tam powstać rondo turbinowe. Niestety, proponowana przez wykonawcę kwota, znacznie przekracza środki zarezerwowane...

Rzeszów

W Rzeszowie otwarto nową Biedronkę

RZESZÓW. Na osiedlu Drabinianka otwarto nowy sklep sieci Biedronka. Jest to już 23. punkt tej popularnej marki w naszym mieście. W całej Polsce jest ich ponad 3600.

Rzeszów

Rejs po Wisłoku i piknik na miejskiej plaży z Prezydentem Rzeszowa na licytacji WOŚP

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek wystawił dwie aukcje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wylicytować można m.in. wspólny rejs po Wisłoku i piknik na terenie miejskiej plaży.

Rzeszów

W szpitalu przy ul. Lwowskiej powołano pełnomocnika ds. praw pacjenta

RZESZÓW. Dr Witold Skręt, kierownik Ośrodka Ambulatoryjnych Świadczeń Zdrowotnych KSW Nr 2 w Rzeszowie, został powołany na stanowisko pełnomocnika ds. praw pacjenta.

Rzeszów

Na ul. Grabskiego uszkodził 4 pojazdy i odjechał. Miał ponad 3 promile

RZESZÓW. We wtorek, rzeszowscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Jeden z nich uszkodził cztery pojazdy zaparkowane przy ul. Grabskiego. Jak się okazało, miał ponad 3 promile alkoholu.

Rzeszów

MPK Rzeszów uruchamia specjalne linie autobusowe w dniu 33. Finału WOŚP

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie w tym roku zagra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W dniu 33. Finału po ulicach Rzeszowa będą kursowały specjalne „orkiestrowe koła” z wolontariuszami na pokładzie.

Reklama