Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Wielkanocne jarmarki w Plazie. Inspiracje i pomysły na świąteczny stół

Dodano:

fot. Adobe Stock
fot. Adobe Stock
RZESZÓW. Wielkanocne przysmaki, rękodzieło artystyczne, ozdoby świąteczne oraz wyjątkowe przyprawy to wszystko będzie można znaleźć na jarmarkach świątecznych w CH Plaza Rzeszów. Z oferty regionalnych produktów będzie można skorzystać, aż do 15 kwietnia 2022 r.

Tydzień świątecznych jarmarków rozpocznie kiermasz przypraw, podczas którego będzie można kupić wyjątkowe przyprawy z różnych zakątków świata. Od 9 kwietnia 2022 r. CH Plaza Rzeszów rozpoczyna Wielkanocny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Imprezę jak co roku organizuje wspólnie z Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej w Rzeszowie. Na kiermaszu tradycyjnie będzie można znaleźć inspiracje i pomysły na Wielkanocny stół. Pojawią się m.in. ręcznie wykonane pisanki, ozdoby i stroiki świąteczne. Na stoiskach wystawców będzie można kupić również baranki, palmy, koszyki wiklinowe, serwety, dekoracyjne tkaniny, decoupage oraz wyroby z filcu, sklejki czy drewna. Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych z tradycyjnymi, regionalnymi potrawami świątecznymi.
Wszystkie produkty oferowane na Kiermaszu Ekonomii Społecznej w CH Plaza Rzeszów wykonane zostały przez podmioty ekonomii społecznej m.in. warsztaty terapii zajęciowej, zakłady aktywności zawodowej czy spółdzielnie socjalne.
Reklama

Od 13 kwietnia w CH Plaza Rzeszów do 15 kwietnia odbędzie się Jarmark Wielkanocny, na którym również pojawią się świąteczne potrawy, rękodzieło artystyczne oraz ozdoby i dekoracje Wielkanocne.

Tydzień Jarmarków Wielkanocnych w CH Plaza Rzeszów potrwa do piątku 15 kwietnia 2022 r. Stoiska wszystkich wystawców można odwiedzać codziennie w godzinach otwarcia Centrum od 10:00 do 21:00.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Co dalej z basenami solankowymi? Miasto nie porzuca inwestycji

RZESZÓW. Miasto poszukuje alternatywnej przestrzeni do stworzenia basenów solankowych.

Rzeszów

Możliwe burze z gradem i silny wiatr, m.in. w Rzeszowie

RZESZÓW. Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu do 40 mm oraz porywami wiatru do 100km/h, lokalnie do 115 km/h

Rzeszów

Czy w Rzeszowie zniknie Straż Miejska? Znamy stanowisko prezydenta miasta

RZESZÓW. „Bez nich miasto byłoby dużo brzydsze” – wyjaśniał prezydent.

Rzeszów

Lato w mieście, czyli jak przyjemnie spędzić wakacje w Rzeszowie

RZESZÓW. Lista atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa w trakcie wakacji.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej. Wypadli z koziołkującego mercedesa

RZESZÓW. W wyniku zdarzenia jeden z mężczyzn zginął na miejscu, a dwóch zostało rannych.

Reklama