Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Wielki roślinny market w Rzeszowie. Ponad 400 rodzajów roślin

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach, bez pośredników. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 września – 1 października w hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Hoffmanowej 25 w Rzeszowie.
 
Organizatorzy przygotowali sporo pięknych nowości. Czeka na Was ogromny wybór roślin - ponad 400 rodzajów, w tym kilkadziesiąt nowości - zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Rośliny dostępne będą już od 5zł. Będzie można zapłacić kartą, gotówką oraz Blikiem.
 
W ofercie znajdziecie również donice, ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literaturę i akcesoria dla pasjonatów.
 
Roślinny market będzie można odwiedzać w sobotę (30.09) w godz. 8:00 - 20:00 oraz w niedzielę (1.10) w godz. 10:00 - 18:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

"Sztuka pomagania nie mija". XIV Charytatywna Aukcja Obrazów już w najbliższą niedzielę

RZESZÓW. XIV Charytatywna Aukcja Obrazów ARTYŚCI DZIECIOM pod hasłem „Sztuka pomagania nie mija” odbędzie się 11.12.2022 roku w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. 

Rzeszów

Nowe atrakcje na placach zabaw przy rzeszowskich przedszkolach

RZESZÓW. Miasto ogłosiło przetarg na dostawę urządzeń do zabawy, w które doposażone zostaną place zabaw przy wszystkich 44 przedszkolach w Rzeszowie.

Rzeszów

Rzeszów ma już wszystkie tereny potrzebne do budowy nowego stadionu

RZESZÓW. Obiekt powstanie na bazie stadionu CWKS Resovii, a przetarg na jego wykonanie ma być ogłoszony jeszcze w grudniu.

Rzeszów

ALDI otwiera drugi sklep w Rzeszowie

RZESZÓW. Otwarcie we wtorek, 6 grudnia 2022 r. Dla klientów przygotowano liczne promocje. Pojawi się również foodtruck z poczęstunkiem.

Rzeszów

Wystartował sezon łyżwiarski na lodowisku w Parku Sybiraków

RZESZÓW. Ze ślizgawki przy ul. Broniewskiego można korzystać 7 dni w tygodniu. Partnerem lodowiska jest Miasto Rzeszów.

Rzeszów

Świąteczny Kiermasz Ekonomii Społecznej. Najpierw w Plazie, potem w Galerii Rzeszów

RZESZÓW. Na stoiskach, m.in. rękodzieło z filcu i drewna, ręcznie wykonane stroiki, wyroby gastronomiczne i świąteczne dekoracje.

Rzeszów

Przebudowa ul. Matysowskiej zakończona

RZESZÓW. - Ta inwestycja nie była łatwa. Matysówka jest osiedlem położonym na wzgórzach i dla wykonawcy prac było to wyzwanie - mówi Konrad Fijołek, Prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Ponad 500 zgłoszeń w miejskiej aplikacji mobilnej

RZESZÓW. Uruchomiona we wrześniu aplikacja, usprawnia kontakt między mieszkańcami, a urzędnikami. 

Reklama