Rzeszów - Poniedziałek, 12.05.2025
Reklama

Wielki roślinny market w Rzeszowie. Ponad 400 rodzajów roślin

Dodano:

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach, bez pośredników. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30 września – 1 października w hali sportowej Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Hoffmanowej 25 w Rzeszowie.
 
Organizatorzy przygotowali sporo pięknych nowości. Czeka na Was ogromny wybór roślin - ponad 400 rodzajów, w tym kilkadziesiąt nowości - zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Rośliny dostępne będą już od 5zł. Będzie można zapłacić kartą, gotówką oraz Blikiem.
 
W ofercie znajdziecie również donice, ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literaturę i akcesoria dla pasjonatów.
 
Roślinny market będzie można odwiedzać w sobotę (30.09) w godz. 8:00 - 20:00 oraz w niedzielę (1.10) w godz. 10:00 - 18:00.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Siedem firm zainteresowanych remontem ul. Bałtyckiej

RZESZÓW. Droga powinna zostać wyremontowana do 19 lipca 2019 roku.

Rzeszów

Rzeszów wysoko w rankingu „polskich miast przyszłości”

RZESZÓW. Rzeszów znalazł się na 4. miejscu wśród polskich miast przyszłości 2019/20.

Rzeszów

Czy zmienią się godziny bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską dla osób bezrobotnych?

RZESZÓW. Z wnioskiem o zmianę godzin wystąpił radny Mateusz Szpyrka.

Rzeszów

Wjechał w ogrodzenie dwóch posesji. Kierowca miał 1,7 promila

BOGUCHWAŁA. Do zdarzenia doszło 11 lutego po godz. 21 w Boguchwale.

Rzeszów

Miasto wyremontuje ul. Różaną oraz ul. Kosynierów

RZESZÓW. Prace wykonywane na  ulicach mają zakończyć się do 31 lipca 2019 roku.

Rzeszów

656 zł – oto średnia cena OC w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie średnia składka spadła aż o 3,5%.

Rzeszów

Unieważniono przetarg na modernizację Podziemnej Trasy Turystycznej

RZESZÓW. Przetarg został unieważniony z prostej przyczyny: oferta wykonawcy przekracza wymagania finansowe miasta o prawie 10 mln zł.

Reklama