Rzeszów - Wtorek, 20.05.2025
Reklama

WSIiZ rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia

Dodano:

fot. Materiały prasowe WSIiZ
fot. Materiały prasowe WSIiZ
RZESZÓW. W Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wystartowała rekrutacja na studia I i II stopnia. Pojawiło się sporo nowości, zarówno na ścieżkach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną.

Do 31 lipca 2020 r. kandydaci mogą logować się do systemu rekrutacji online: https://wsiz.rzeszow.pl/rekrutacja/dla-kandydata/rekrutacja-online/, który umożliwia wypełnienie formularza rekrutacyjnego i przesłanie drogą elektroniczną wszystkich niezbędnych dokumentów. Uczelnia stawia na „praktyczny wymiar kształcenia oraz indywidualne podejście do studenta.”

Od lat największym zainteresowaniem wśród kandydatów cieszą się takie kierunki jak: Grafika komputerowa i produkcja multimedialna, Logistyka, Informatyka, Programowanie, Zarządzanie, Dietetyka czy Kosmetologia. Wiele z tych kierunków uczelnia wzbogaciła o dodatkowe specjalności, a wśród nich m. in.: Projektowanie gier komputerowych, Dietetyka w chorobach nowotworowych, Marketing i techniki sprzedaży.
Reklama
Nowością na studiach I stopnia jest Pielęgniarstwo, prowadzone w języku polskim i angielskim, opracowane zgodnie ze standardami MNiSW oraz posiadające akredytację Ministerstwa Zdrowia.

Dziennikarstwo, które jest w ofercie studiów II stopnia, zyskało nową, odrębną ścieżkę kształcenia - Grafika komputerowa w mediach.

Z myślą o studentach polskich i zagranicznych, decydujących się na podjęcie studiów I stopnia w języku angielskim, stałą ofertę anglojęzyczną poszerzono o: Game Design, Game Development, Advanced Network Technologies, Nursing. Visual communication.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Piknik charytatywny dla schroniska „Kundelek”. Akcja odbędzie się na rzeszowskich Bulwarach

RZESZÓW. Piknik charytatywny rozpocznie się 25 sierpnia 2019 r. o godz. 12.00 na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Remont wiaduktu na ul. Batorego. Zmiany w rozkładach jazdy komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Ustalono, że w okolicy skrzyżowania ul. Chocimskiej i Żółkiewskiego powstanie tymczasowa pętla autobusowa.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc „wstępnie” rezygnuje z wyborów do Sejmu. Ostateczna decyzja zapadnie w piątek

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc odniósł się do medialnych doniesień ws. ewentualnej rezygnacji z wyborów do Sejmu. 

Rzeszów

Połączenie al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą coraz bliżej realizacji

RZESZÓW. Projekt połączenia al. Rejtana z ul. Ciepłowniczą jest już prawie gotowy.

Rzeszów

Policjanci sprawdzali miejsca sprzedaży i podawania napojów alkoholowych

RZESZÓW, PODKARPACIE. Kolejna edycja działań zaplanowana jest na wrzesień.

Rzeszów

Odpowiedź marszałka kluczem do rozpoczęcia budowy połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską

RZESZÓW. Trwa projektowanie połączenia ul. Warszawskiej z ul. Krakowską.

Rzeszów

21-krotny uczestnik imprezy zwycięża 28. Rajd Rzeszowski

RZESZÓW. Zwycięzcą 28. Rajdu Rzeszowskiego został Grzegorz Grzyb pilotowany przez Roberta Hundlę.

Rzeszów

27 wiat przystankowych do wymiany. Kolejnych 29 zatok wymaga przebudowy

RZESZÓW. Prace mają się zakończyć do 30 listopada 2020 roku.

Reklama