Rzeszów - Poniedziałek, 15.12.2025
Reklama

WSPiA apeluje do studentów i pracowników "o ostrożność i nieuleganie panice"

Dodano: 06.03.2020 r.

fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
fot. WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa
RZESZÓW. „Zachowaj ostrożność, nie panikuj” - WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa wystosowała apel do studentów i pracowników, w związku z koronawirusem. W razie konieczności uczelnia „rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych”.

„W związku z informacjami na temat rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 WSPiA Rzeszowska Szkoła Wyższa zwraca się do studentów i pracowników o zastosowanie się do wytycznych polskich służb sanitarnych. Uczelnia zaleca także powstrzymanie się od wyjazdów zagranicznych. Apeluje jednocześnie o ostrożność i nieuleganie panice.” – czytamy w komunikacie uczelni.

WSPiA apeluje o stosowanie się do wytycznych Głównego Inspektora sanitarnego oraz postepowanie zgodne z obowiązującymi zaleceniami, na wypadek zauważenia u siebie niepokojących objawów lub pobytu w ostatnim czasie za granicą w krajach podwyższonego ryzyka. Jednocześnie uczelnia zapewnia, że w momencie realnego zagrożenia na terenie naszego województwa, w trosce o bezpieczeństwo studentów, jak i pracowników, rozważy możliwość ograniczenia zajęć dla studentów studiów niestacjonarnych, podczas których w kampusie WSPiA pojawia się blisko 1500 studentów.
Reklama
Na terenie uczelni rozwieszono również plakaty informacyjne na temat zachowania środków ostrożności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

99 projektów zgłoszono do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2022 rok

RZESZÓW. Głosowanie rozpocznie się 10 września i potrwa do 8 października 2021 r. 

Rzeszów

Rolnicy zakończyli protest. Nie ma już utrudnień w ruchu

RZESZÓW. Zakończył się 24-godzinny protest rolników w Rzeszowie. Jak informuje rzeszowska Policja „Mimo utrudnień w ruchu, protest przebiegał spokojnie”.

Rzeszów

Śmiertelny wypadek na ul. Krakowskiej

RZESZÓW. 73-letnia kobieta została potrącona na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Krakowskiej. Ranna piesza trafiła do szpitala, gdzie mimo wysiłków lekarzy zmarła.

Rzeszów

"Tour de Konstytucja" na rzeszowskim Rynku

RZESZÓW. W środę, 25 sierpnia 2021 r. na rzeszowskim Rynku odbędzie się spotkanie w ramach projektu pn. „Tour de Konstytucja PL”. Do Rzeszowa przyjadą m.in. prof. Ewa Łętowska, prof. Adam Bodnar, sędzia...

Rzeszów

Traktory na rondzie Pobitno. Ruszył protest rolników [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Kilkanaście ciągników blokuje rondo Pobitno w Rzeszowie. Ruszył 24-godzinny protest rolników.

Rzeszów

Strajk rolników w Rzeszowie. Objazdy autobusów komunikacji miejskiej

RZESZÓW. W związku ze strajkiem rolników, który odbędzie się w Rzeszowie od godz. 9.00 dnia 24 sierpnia do godz. 9.00 dnia 25 sierpnia br. część autobusów MPK pojedzie objazdami.

Rzeszów

Rzeszowscy policjanci mają nowe, specjalistyczne radiowozy

RZESZÓW. Podkarpacka Policja odebrała cztery specjalistyczne radiowozy. Dwa z nich trafiły komendy miejskiej w Rzeszowie. Samochody będą wykorzystywane przez policjantów drogówki, obsługujących zdarzenia drogowe.

Rzeszów

Pumptrack na osiedlu Baranówka jednak powstanie

RZESZÓW. Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek zdecydował się na zwiększenie pieniędzy na budowę Pumptracka na osiedlu Baranówka.

Reklama