Rzeszów - Niedziela, 08.06.2025
Reklama

Wypadek na A4 w rejonie Sędziszowa Młp. Przewrócił się samochód przewożący drewno

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Do wypadku doszło na A4. Przewrócił się samochód przewożący drewno. Zamknięto pas ruchu. Utrudnienia trwały do 9.30.

Do wypadku doszła na autostradzie A4 w rejonie Sędziszowa Małopolskiego. Samochód, który przewoził drewno wywrócił się i zablokował jeden pas jezdni.

„Dwie osoby zostały ranne, na szczęście obrażenia jakie doznali okazały się niegroźne” - wyjaśniała podkomisarz Ewelina Wrona z zespołu prasowego KWP Rzeszów.

Do zdarzenia doszło przed godzina 08.00, a utrudnienia trwały do godz. 9.30.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Rzeszów

WSIiZ rozpoczęła rekrutację na studia I i II stopnia

RZESZÓW. Pojawiło się sporo nowości, zarówno na ścieżkach polskojęzycznych, jak i angielskojęzycznych. Dokumenty można przesyłać drogą elektroniczną.

Rzeszów

Poczta Polska prosi o dane mieszkańców. Prezydent Rzeszowa odmówił

RZESZÓW. Samorządy w całej Polscy otrzymują maile od Poczty Polskiej z prośbą o przekazanie „danych ze spisu wyborców”. Taka wiadomość trafiła również do rzeszowskiego magistratu. Prezydent Rzeszowa odmówił udzielenia tych informacji.

Rzeszów

Księża diecezji rzeszowskiej zebrali ponad 360 tys. zł na walkę z koronawirusem

RZESZÓW. „Kapłański dar miłosierdzia” – tak nazwano zbiórkę pieniędzy na walkę z koronawiursem, jaką zorganizowali duchowni diecezji rzeszowskiej.

Rzeszów

Od 27.04 otwarte POP'y przy Lisa Kuli oraz Grottgera. Będzie można kupić tylko bilety

RZESZÓW. Jak informuje ZTM, będzie można kupić w dni robocze bilety autobusowe w POP’ach przy ul. Lisa Kuli i Grottgera. Żadne inne usługi nie będą realizowane.

Rzeszów

Wzrosła liczba mieszkańców Rzeszowa. Zbliżamy się do 200 tys.

RZESZÓW. O 2,4 % wzrosła liczba ludności w Rzeszowie w 2019 r. W porównaniu z poprzednim rokiem zawarto więcej małżeństw. Więcej było też zgonów, mniej natomiast było urodzeń.

Rzeszów

Telefoniczny dyżur ekspertów ZUS dotyczący emerytur i rent

RZESZÓW. W najbliższy czwartek eksperci ZUS będą odpowiadali na pytania klientów.

Reklama