Rzeszów - Sobota, 06.09.2025
Reklama

Wypadek na DK19 w Lutoryżu. Dwie osoby ranne

Dodano: 09.01.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
LUTORYŻ. Na drodze krajowej nr 19 w Lutoryżu w powiecie rzeszowskim doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały dwie osoby. Przez kilka godzin, w miejscu zdarzenia ruch odbywał się wahadłowo.
 
Do wypadku doszło w sobotę, 7 stycznia około godz. 5:35. Z informacji rzeszowskich policjantów wynika, że 20-letni kierowca seata Leona, jadąc w stronę Rzeszowa, uderzył w tył jadącego przed nim dostawczego Iveco, którego kierowca skręcał akurat w lewo. Siła uderzenia była na tyle duża, że Iveco przewróciło się na bok.
 
W wypadku ranni zostali pasażerowie obydwu pojazdów – 39-latek z seata i 48-latek z Iveco. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala.
 
Obydwaj kierowcy byli trzeźwi.
 
Przez kilka godzin, ruch na drodze krajowej nr 19 odbywał się wahadłowo. Utrudnienia zakończyły się przed godz. 10:00.
 
 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Zmiany na jednej z linii MPK. Będą dodatkowe kursy

RZESZÓW. Zmiany dotyczą linii nr 16 i będą obowiązywały od 1 kwietnia. Jeden kurs zostanie przyspieszony i wprowadzone będą dwa nowe.

Rzeszów

Kilka przypadków naruszeń ograniczeń przez mieszkańców Rzeszowa i okolic

RZESZÓW. Policyjne patrole na ulicach, komunikaty z radiowozów, a w powietrzu policyjny dron. Tak było w weekend w Rzeszowie.

Rzeszów

Koronawirus. 4 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [30.03.2020 r.]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono kolejne 4 przypadki zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie na Podkarpaciu to już 80 osób.

Rzeszów

W Parku Papieskim stanie rzeźba

RZESZÓW. Ruszył przetarg na montaż pomnika Jana Pawła II w Parku Papieskim. Rzeźba ma być gotowa w dwa miesiące.

Rzeszów

Uważajmy na oszustów. Stosują m.in. metodę "na tarczę antykryzysową"

RZESZÓW, POLSKA. Ministerstwo finansów informuje o nowych sposobach oszustwa. Dotyczą one metody „na tarczę antykryzysową” oraz smsów dot. zadłużenia na mikrorachunku podatkowym.

Rzeszów

Radni "za" poszerzeniem Rzeszowa

RZESZÓW.  Na pierwszej „wirtualnej” sesji Rady Miasta, rajcy Rzeszowa opowiedzieli się za przyłączaniem podrzeszowskich sołectw. 

Rzeszów

Policjanci kontrolują miejsca wypoczynku mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. W związku z obowiązującymi od 25 marca ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się, rzeszowscy policjanci kontrolują przestrzeń publiczną miasta oraz nadają komunikaty z radiowozów o obowiązujących obostrzeniach. 

Rzeszów

W weekend zmiana czasu na letni. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W związku ze zmianą czasu, w nocy z 28 na 29 marca 2020r. zmianie ulegną godziny jazdy dwóch nocnych linii autobusów miejskich.

Reklama