Rzeszów - Niedziela, 05.04.2026
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej i Dąbrowskiego. Jeden z uczestników jest w ciężkim stanie

Dodano: 06.11.2019 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Do pierwszego wypadku doszło na ul. Krakowskiej, gdzie kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem i uderzył w latarnię. Drugi wypadek miał miejsce na ul. Dąbrowskiego.

Około godz. 5.30 na ul. Krakowskiej 60-letni kierujący audi jadąc w kierunku Świlczy, po zjeździe z Wiaduktu Śląskiego, na łuku drogi stracił panowanie nad samochodem i uderzył w przydrożną latarnię.

W wyniku zdarzenia ranni zostali: kierowca samochodu i dwóch pasażerów w wieku 39 i 33 lat.  Ranni mężczyźni zostali przewiezieni do szpitali, stan kierowcy jest ciężki. Wszyscy to mieszkańcy powiatu przeworskiego.

Kolejny wypadek miał miejsce na ul. Dąbrowskiego w Rzeszowie. Około godz. 8 doszło do zderzenia dwóch samochodów. Do godz. 10 zablokowane były  dwa pasy jezdni w kierunku ul. Podkarpackiej. Aktualnie ruch odbywa się normalnie.
Reklama
„Kierująca citroenem, 26-letnia mieszkanka Rzeszowa, wyjeżdżając z ul. Bolesława Chrobrego w ul. Dąbrowskiego nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z kierującą skodą. Po zdarzeniu do szpitala został przewieziony roczny chłopiec. Nie ma jednak informacji, że tam były jakieś poważne obrażenia. Z uwagi na wiek dziecka zostało ono zabrane do kontroli” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.  

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Na osiedlu Piastów będzie nowy parking

RZESZÓW. Na przełomie lutego i marca zostanie podpisana umowa na budowę nowego parkingu przy ulicy Krzywoustego.

Rzeszów

Nowość w komunikacji miejskiej w Rzeszowie. Będą "przystanki na żądanie"

RZESZÓW. Od 1 marca 2022 r. 230 przystanków autobusowych w Rzeszowie zyska status „na żądanie”. Miesiąc później do listy tego typu miejsc dojdzie kolejne 235 przystanków.

Rzeszów

Ferie zimowe w Rzeszowie pełne atrakcji. Zaplanowano blisko 300 wydarzeń

RZESZÓW. Rzeszowskie instytucje kultury przygotowały szereg atrakcji dla dzieci i młodzieży na zbliżające się ferie zimowe. Zaplanowano m.in. koncerty, spektakle, warsztaty i wystawy. Łącznie będzie to blisko 300 wydarzeń.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie kolejny pumptrack

RZESZÓW. Ruszył przetarg na budowę zespołu torów rowerowych, z przeszkodami i muldami. Obiekt powstanie na rzeszowskich Bulwarach.

Rzeszów

Miasto dofinansuje zajęcia dla dzieci i młodzieży

RZESZÓW. Podpisano umowy na dofinansowanie przez miasto zajęć dla dzieci i młodzieży w placówkach wsparcia dziennego, prowadzonych przez organizacje pozarządowe. Z oferty skorzysta 210 osób. 

Rzeszów

Kolejne inwestycje w ramach Podmiejskiej Kolei Aglomeracyjnej

RZESZÓW. Ruszyły prace na kolejowej trasie z Rzeszowa do Strzyżowa n/Wisłokiem. Nowe przystanki ułatwią dostęp do kolei, a mijanki zapewnią możliwość większej liczby połączeń.

Rzeszów

Na rzeszowskich Bulwarach powstanie nowa podłoga taneczna

RZESZÓW. Na terenie Parku Kultury i Wypoczynku nad Wisłokiem powstanie nowa, wytrzymała podłoga taneczna. Będzie wykorzystywana m.in. podczas miejskich potańcówek.

Rzeszów

Bezpłatne maseczki dla mieszkańców Rzeszowa

RZESZÓW. Rządowa Agencja Rezerw Materiałowych przekazała dla mieszkańców Rzeszowa bezpłatne maseczki. Od piątku są dostępne w wielu punktach miasta.

Reklama