Rzeszów - Sobota, 21.03.2026
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

Dodano: 04.11.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie wyjeżdżający ze stacji paliw kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi. W wyniku zderzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Do godz. 11.00 ruch w pobliżu miejsca wypadku odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący skodą, 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając ze stacji paliw w lewo, w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym audi.

29-letni kierowca audi, jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Zablokowane zostały  trzy pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywał się wahadłowo, prawym pasem w kierunku Rzeszowa.

„Był ruch wahadłowy, później przywrócono ruch w obu kierunkach po jednym pasie, a po 11 zakończyły się utrudnienia” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Świąteczne Miasteczko będzie czynne do 3 stycznia

RZESZÓW. W związku z dużym zainteresowaniem mieszkańców świąteczne miasteczko na rzeszowskim Rynku będzie działać dłużej. Na grzane wino, ciepłe przekąski oraz przejażdżkę diabelskim młynem można będzie przyjść także po świętach.

Rzeszów

Nowe atrakcje parku w Miłocinie. Wśród nich dendrofon i ogródek meteorologiczny

RZESZÓW. Na terenie parku w Miłocinie rzeszowski Zarząd Zieleni Miejskiej stworzył innowacyjny kompleks edukacyjno-krajobrazowy. To inwestycja za prawie 115 tys. zł.

Rzeszów

Pijany 40-latek wpadł podczas kontroli drogowej. Był poszukiwany listem gończym

RZESZÓW. Podczas kontroli drogowej zatrzymany został 40-letni kierowca jeepa. Miał ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, że mężczyzna był poszukiwany za podobne przestępstwa.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Zmiana organizacji ruchu na ul. Lenartowicza

RZESZÓW. Na części ulicy Lenartowicza wprowadzony został ruch jednokierunkowy. Chodzi o odcinek od wysokości bloku przy Lenartowicza 41 do skrzyżowania z ul. Czackiego.

Rzeszów

Trwa zimowa akcja utrzymania dróg. Pługi i piaskarki wyjechały na ulice Rzeszowa

RZESZÓW. Rzeszowscy drogowcy ruszyli do pracy wczorajszego popołudnia. Posypywarki posypywały solą i piaskiem główne ulice miasta, a także mniej uczęszczane drogi i chodniki. Akcja kontynuowana jest od dziś rana.

Rzeszów

Spłonęło centrum ogrodnicze w Tyczynie. Duże straty

​RZESZÓW. Przez ponad cztery godziny strażacy z kilku zastępów gasili pożar centrum ogrodniczego w Tyczynie. Budynek całkowicie spłonął.

Rzeszów

„Rzeszów to My”. Kolejne nagrody za meldunek

RZESZÓW. W piątek w rzeszowskim ratuszu po raz drugi rozdano nagrody rozlosowane wśród uczestników loterii „Rzeszów to My”: laptop, hulajnogę elektryczną i smartwatch. Kolejne losowanie dodatkowe już 22 grudnia, a nagrodą główną...

Rzeszów

Rzeszów z inteligentnym systemem parkingowym. Aplikacja pomoże w znalezieniu wolnego miejsca

RZESZÓW. Rzeszów jako pierwsze polskie miasto wprowadza hybrydowy monitoring stanu wolnych miejsc parkingowych. Powstała także specjalna aplikacja dla mieszkańców. 

Reklama