Rzeszów - Niedziela, 03.05.2026
Reklama

Wypadek na ul. Krakowskiej. Kierowcy trafili do szpitala

Dodano: 04.11.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Na ulicy Krakowskiej w Rzeszowie wyjeżdżający ze stacji paliw kierowca skody nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu audi. W wyniku zderzenia obydwaj kierowcy zostali ranni i przewiezieni do szpitala. Do godz. 11.00 ruch w pobliżu miejsca wypadku odbywał się wahadłowo.

Do wypadku doszło dzisiaj około godz. 7.50. Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący skodą, 28-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, wyjeżdżając ze stacji paliw w lewo, w kierunku Krakowa, nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z kierującym audi.

29-letni kierowca audi, jechał w kierunku centrum miasta. W wyniku zderzenia obydwaj kierujący odnieśli obrażenia i zostali przewiezieni do szpitala. Mężczyźni byli trzeźwi.

Zablokowane zostały  trzy pasy ruchu w obu kierunkach. Ruch odbywał się wahadłowo, prawym pasem w kierunku Rzeszowa.

„Był ruch wahadłowy, później przywrócono ruch w obu kierunkach po jednym pasie, a po 11 zakończyły się utrudnienia” – wyjaśnia nadkomisarz Adam Szeląg, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Od 29 do 30 kwietnia objazdy dwóch linii komunikacji miejskiej

RZESZÓW. Utrudnienia potrwają od godz. 20.00 do 04.00.

Rzeszów

Mateusz Masłowski i Dawid Dryja opuszczają szeregi Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Dawid Dryja z Asseco Resovią związany był od 2011 roku. Masłowski z Resovią związany był od początku swojej przygody z siatkówką.

Rzeszów

Co dalej z przyszłym deptakiem przy ul. Mickiewicza? Remont ul. Grunwaldzkiej jeszcze w tym roku

RZESZÓW. Sprawę komplikuje konserwator zabytków, co z kolei do przebudowy przybliża ul. Grunwaldzką.

Rzeszów

Radni PiS chcą całorocznej wypożyczalni rowerów miejskich

RZESZÓW. Radni proponują m.in. zintegrowanie jej z kartą miejską oraz całorocznego funkcjonowania.

Rzeszów

250 tys. zł za wykonanie przejścia dla pieszych w rejonie C.H. Nowy Świat

RZESZÓW. Aktualnie na ul. Krakowskiej znajduje się oznakowane przejście dla pieszych.

Rzeszów

Początek rekrutacji na Uniwersytet Rzeszowski już 13 maja. Przygotowano ponad 9 tys. miejsc

RZESZÓW. Uniwersytet Rzeszowski przygotował 6131 miejsc na studiach stacjonarnych i 3190 na studiach niestacjonarnych.

Rzeszów

Jedna z rzeszowskich szkół podpisała umowę z Elektrociepłownią PGE przy ul. Ciepłowniczej

RZESZÓW. ZSEo jako jedyna szkoła w Rzeszowie kształci w zawodzie technik energetyk oraz technik systemów i urządzeń energetyki odnawialnej.

Rzeszów

Żywa legenda Asseco Resovii Rzeszów kończy karierę

RZESZÓW. Łukasz Perłowski, żywa legenda zespołu Asseco Resovii Rzeszów zakończył sportową karierę.

Reklama