Rzeszów - Poniedziałek, 05.05.2025
Reklama

Wypadek przy rondzie Kuronia w Rzeszowie

Dodano:

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. W zdarzeniu brały udział trzy samochody. Kierująca jednym z pojazdów została przewieziona do szpitala. Utrudniania w ruchu trwały do ok. godz. 14.00.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny. 12.00 na ul. Rzecha w odległości ok. 100 metrów od ronda Kuronia. W zdarzeniu ucierpiała jedna osoba.

„Kierujący hondą, 58-letni mieszkaniec Rzeszowa, najechał na tył volkswagen passata, którym kierowała 43-letnia mieszkanka gminy Trzebownisko. Siłą odrzutu samochód uderzył w toyotę, którą kierował 43-letni mieszkaniec gminy Trzebownisko” – informuje nadkom. Adam Szeląg, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.

Do szpitala została przewieziona 43-latka kierująca volkswagenem passatem. Do godziny ok. 14.00 z dwupasmowej drogi prowadzącej do ronda, jeden pas był wyłączony z ruchu. Policjanci wciąż pracują na miejscu zdarzenia, nie mniej jednak nie ma już żadnych utrudnień dla kierowców.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

4 wypadki, 7 osób rannych. Rzeszowscy policjanci podsumowali weekend na drogach

RZESZÓW. Cztery wypadki i siedem osób rannych – to bilans minionego weekendu na drogach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego.

Rzeszów

Agnieszka Holland spotka się z młodzieżą w Rzeszowie

RZESZÓW. Znana polska reżyserka filmowa i teatralna, Agnieszka Holland będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu „Młode Myśli – Wielkie Rozmowy”. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek, 26 listopada w WSPiA.

Rzeszów

Nowości w Parku Sybiraków. Trwa rewitalizacja [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Trwa rewitalizacja części Parku Sybiraków na osiedlu Generała Andersa w Rzeszowie. Powstaje tam m.in. nowy plac zabaw, zamontowane zostaną urządzenia do ćwiczeń oraz pojawi się sporo nowych roślin.

Rzeszów

Kobieta w głębokiej hipotermii leżała w zaroślach w rejonie ul. Podpromie. Trafiła do szpitala

RZESZÓW. Rzeszowscy policjanci pomogli dziś dwóm bezdomnym kobietom, które z uwagi na wychłodzenie organizmu, wymagały pomocy medycznej. Jedna z nich była w stanie głębokiej hipotermii. Trafiła do szpitala.

Rzeszów

W parku miejskim na osiedlu Kmity powstała strefa relaksu [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. W Parku Zdrowia na osiedlu Kmity zamontowane zostały nowe elementy wypoczynkowe, w tym m.in., hamaki, leżaki, biblioteczki plenerowe oraz miejsca do grillowania. Powstała tam strefa relaksu, którą mieszkańcy wybrali w ubiegłorocznej...

Rzeszów

Kolizja drogowa w Tyczynie. Sprawca miał ponad 2,6 promila i zakaz prowadzenia pojazdów

TYCZYN. 45-letni kierowca volkswagena najechał na audi. Okazało się, że mężczyzna był pijany i posiadał sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych. 45-latek odpowie karnie za swoje czyny.

Reklama