Rzeszów - Niedziela, 12.04.2026
Reklama

Wypadek w Lutoryżu. Utrudnienia na DK19

Dodano: 09.12.2021 r.

fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Boguchwale
RZESZÓW. Dwie osoby ranne w wypadku, do którego doszło dziś rano w Lutoryżu w wyniku zderzenia ciężarówki z autem osobowym. Ruch w okolicy miejsca wypadku odbywa się wahadłowo.

Do wypadku doszło dziś około 9:20 w Lutoryżu na drodze krajowej nr 19. Według ustaleń policji kierowca audi Q5, jadąc w kierunku Babicy, na prostym odcinku drogi zderzył się z samochodem ciężarowym, kierowanym przez obywatela Ukrainy.

W wyniku zderzenia ranne zostały dwie osoby: kierowca oraz pasażer osobówki. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Kierowcy obu aut byli trzeźwi.

W okolicy miejsca wypadku ruch odbywa się wahadłowo.

 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków".

Rzeszów

Rzeszów przekaże agregaty prądotwórcze dla Ukrainy. Prezydent apeluje o wsparcie

RZESZÓW. Mer miasta partnerskiego Lwowa, zwrócił się do władz Rzeszowa z prośbą o przekazanie agregatów prądotwórczych.

Rzeszów

Od 2 listopada remont na ul. Przemysłowej. Możliwe utrudnienia

RZESZÓW. W środę (2.11) rozpoczyna się wymiana zniszczonej nawierzchni asfaltowej na ul. Przemysłowej w Rzeszowie. Prace obejmą około 400-metrowy odcinek drogi.

Rzeszów

Kwesta na remont Starego Cmentarza

RZESZÓW. 1 listopada od godziny 10:00 rano do zmroku będzie trwać kwesta, z której dochód zostanie przeznaczony na remont nagrobków na zabytkowym Starym Cmentarzu w Rzeszowie.

Rzeszów

Naukowcy zapytają mieszkańców, jak żyje im się w Rzeszowie

RZESZÓW Rusza wspólny projekt Urząd Miasta Rzeszowa i Uniwersytetu Rzeszowskiego. 

Rzeszów

Od 1 listopada nowe ceny biletów MPK

RZESZÓW. Od 1 listopada 2022 r. zacznie obowiązywać nowy cennik biletów na komunikację miejską w Rzeszowie.

Rzeszów

Organizacja ruchu przy rzeszowskich cmentarzach na Wszystkich Świętych

RZESZÓW. Sprawdź, jak dojechać na cmentarze w dniu Wszystkich Świętych.

Rzeszów

W weekend zmiana czasu. Jak pojadą linie nocne?

RZESZÓW. W nocy z 29 na 30 października 2022 r. przechodzimy z czasu letniego na czas zimowy. Linie nocne N1 i N2 pojadą wg zmienionych rozkładów jazdy:

Reklama