Rzeszów - Sobota, 04.04.2026
Reklama

Wypadek w Niechobrzu. Samochód potrącił opiekunkę, która szła z grupą dzieci

Dodano: 07.01.2022 r.

fot. Podkarpacka Policja
fot. Podkarpacka Policja
RZESZÓW. W Niechobrzu, 19-letni kierowca potrącił opiekunkę, która szła z dziećmi. Ranną kobietę przetransportowano do szpitala. Dzieciom nic poważnego się nie stało.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godz. 10.20. Wg wstępnych ustaleń policjantów, 19-letni kierowca jadący Mini Cooperem, prawdopodobnie oślepiony słońcem, potrącił idącą poboczem kobietę (57-latkę). Kobieta szła na końcu kolumny dzieci, których była opiekunką. Potrącona doznała urazu nogi i trafiła do szpitala. Jak informuje Policja, dzieciom nic poważnego się nie stało i trafiły pod opiekę rodziców.

19-letni kierowca był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
 
Źródło: Policja Podkarpacka
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Autor fałszywego alarmu bombowego w Rzeszowie zatrzymany

RZESZÓW. 56-latek z Rzeszowa usłyszy zarzut za fałszywe zawiadomienie o podłożeniu ładunku wybuchowego.

Rzeszów

Wypadek na ul. Krakowskiej. Motocyklista uderzył w ekrany dźwiękochłonne

RZESZÓW. 50-latek utracił panowanie Yamahą i uderzył w bariery dźwiękochłonne. W wyniku obrażeń trafił do szpitala.

Rzeszów

Rzeszowskie punkty odbioru odpadów wznawiają działalność

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Rzeszowie reaktywuje możliwość oddania odpadów, ale wg nowych zasad.

Rzeszów

Nowe godziny otwarcia Punktów Obsługi Podróżnego

RZESZÓW. ZTM poinformowało o zmianie godzin otwarcia dwóch POP’ów na prośbę pasażerów.

Rzeszów

Boisko w parku na Zalesiu zyska nowy wygląd

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która udoskonali boisko w parku na Zalesiu. Inwestycja będzie realizowana w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. 

Rzeszów

Księża z parafii na Staromieściu zakończyli kwarantannę

RZESZÓW. 7 duchownych z parafii na osiedlu Staromieście zakończyło kwarantannę. Ósmy ksiądz nadal przebywa w szpitalu w Łańcucie.

Rzeszów

1 mln zł od PLK dla rzeszowskiego pogotowia na walkę koronawirusem

RZESZÓW. Pieniądze będa przeznaczone na zakup środków ochrony osobistej dla personelu.

Rzeszów

Ul. Matysowska będzie rozbudowana

RZESZÓW. Miasto poszukuje firmy, która zaprojektuje i rozbuduje ul. Matysowską na długości ponad 2,6 km.

Reklama