Rzeszów - Czwartek, 19.02.2026
Reklama

Wystawa i aukcja kocich obrazów na rzecz podopiecznych Fundacji Felineus

Dodano: 02.11.2022 r.

Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
Jeden z obrazów Anny Ślęzak / fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. Piękne dzieła sztuki, wegański poczęstunek i pomoc bezdomnym kociakom – już 26 listopada 2022 r. w Rzeszowie odbędzie się wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" organizowane przez Fundację Felineus. Jego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji.

Na wystawie prezentowane będą kocie obrazy Eli Kloc i Anny Ślęzak. Główną atrakcją wieczoru będzie charytatywna licytacja najpiękniejszych z nich, podarowanych Fundacji Felineus. Aukcję poprowadzi Emilia Kudasik-Gil. Pozostałe prace będzie można nabyć za „cegiełkę”. Całość dochodu ze sprzedaży obrazów zostanie przekazana na cele statutowe Fundacji Felineus.

- Celem wydarzenia jest nie tylko wernisaż i wystawa, ale przede wszystkim wsparcie podopiecznych Fundacji Felineus - bezdomnych kotów - oraz propagowanie pomocy zwierzętom bezdomnym i zwalczanie bezdomności zwierząt – wyjaśnia Emilia Kudasik-Gil.
 
Wydarzenie pn. „Kotem malowane - mikołajkowy wernisaż dla Felineusiaków" odbędzie się w sobotę, 26 listopada o godzinie 17:00 w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego przy ul. Jana Matejki 10.

Na wszystkich gości czeka słodki, wegański poczęstunek, który przygotuje pracownia ciast i tortów VeganoManiak.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W sobotę w Parku Papieskim kupimy żywność prosto od rolników

RZESZÓW. W najbliższą sobotę w Parku Papieskim odbędzie się inauguracja ekologicznego bazarku. W wydarzeniu weźmie udział około 100 producentów z Podkarpacia. Sobotni Bazarek organizowany jest we współpracy Podkarpackim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Boguchwale.

Rzeszów

Znamy wyniki RBO 2024. Mieszkańcy wybrali plażę nad Wisłokiem [LISTA ZADAŃ]

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa oddali rekordową liczbę głosów na projekty do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2024 rok – ponad 112 tys. Na ich realizację przeznaczono 9,4 mln zł.

Rzeszów

Na wybory parlamentarne komunikacją miejską za darmo

RZESZÓW. W niedzielę 15 października, w dniu wyborów do Sejmu i Senatu, w autobusach rzeszowskiej komunikacji miejskiej nie trzeba będzie kasować biletów.

Rzeszów

Rozbudowa ul. Warszawskiej [ZDJĘCIA]

​RZESZÓW. Jesteście ciekawi jak przebiegają prace na jednej z największych inwestycji drogowych, trwających obecnie w Rzeszowie? Mamy dla Was zdjęcia z placu budowy.

Rzeszów

Tragiczny wypadek w Wólce Niedźwiedzkiej. Nie żyje 47-letni rowerzysta

RZESZÓW. W miejscowości Wólka Niedźwiedzka, ok 30 km od Rzeszowa, doszło do zderzenia samochodu osobowego z rowerzystą. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Rzeszów

Nocne spotkania z nauką. Dla miłośników wiedzy oraz ludzi "ciekawych świata"

​RZESZÓW. W najbliższy piątek Politechnika Rzeszowska otworzy swoje laboratoria dla zwiedzających. Jedną z atrakcji wydarzenia będzie wyjątkowe widowisko pn. „Teatr wysokich napięć”, podczas którego wykorzystane zostaną jedne z największych w swoich klasach...

Rzeszów

Polecimy z Rzeszowa do Mediolanu. Nowe połączenie od listopada

 RZESZÓW/JASIONKA. Od 4 listopada Polskie Linie Lotnicze LOT uruchamiają bezpośrednie połączenie na trasie Rzeszów - Mediolan – Rzeszów. Loty będą odbywały się raz w tygodniu, w soboty.

Rzeszów

Droga łącząca ul. Warszawską ze strefą Dworzysko. Konrad Fijołek: To szansa na kolejny skok rozwojowy naszego miasta

RZESZÓW. Znaczenie tej trasy dla układu drogowego w północnej części miasta oraz korzyści jakie przyniesie nowa inwestycja, podkreślał Prezydent Rzeszowa Konrad Fijołek podczas konferencji prasowej na terenie strefy ekonomicznej Dworzysko.

Reklama