Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

XI Targi Pracy WorkExpo

Dodano: 27.02.2019 r.

RZESZÓW. To już XI edycja Europejskich Targów Pracy WorkExpo, które na dobre wpisały się w kalendarz, wydarzeń województwa podkarpackiego, odbędzie się w dniach 5-6 marca w G2A ARENA Centrum Wystawienniczo – Kongresowym  Województwa Podkarpackiego.

Wydarzenie będzie realizowane w dwóch odrębnych częściach. W części wystawienniczej umieszczone będą stoiska wystawowe dla pracodawców, natomiast w części warsztatowej odbywać się będą liczne warsztaty oraz prezentacje.

Uczestnicy targów mogą spodziewać się obecności blisko 50-ciu wystawców (z branży przemysłowej, lotniczej, motoryzacyjnej, informatycznej, logistycznej) jak również firm doradztwa personalnego czy biur pośrednictwa pracy.

Dodatkowo równolegle  5- 6 marca 2019 r. odbędą się XIV Podkarpackie Targi Edukacyjne EduSalon.  Połączenie tych dwóch imprez stwarza doskonałą okazję do zaprezentowania ofert pracy grupie uczniów, przede wszystkim tegorocznym maturzystom z całego województwa podkarpackiego. Oczywiście pracodawcy przygotowali oferty programów wymian staży zawodowych, szkoleń pracowniczych oraz praktyk międzynarodowych.
 
Reklama
PREZENTACJE W RAMACH TARGÓW PRACY

WTOREK:

9:20 – 9:50 EURES – bezpieczne wyjazdy do pracy za granice
10:00  – 11:00 Studia w Anglii – czy naprawdę warto? Spotkanie z Absolwentem studiów w Polsce i UK.
11:05 – 11:35 Podejmuj wyzwania, spełniaj marzenia. Tak się pracuje w Concise Software.
11:40 – 12:10 EME Aero – Wystartuj razem z nami.
12:15- 12:50 LOTAMS – Zostań mechanikiem wyższych lotów.

ŚRODA:

9:20 – 9:50 EURES – bezpieczne wyjazdy do pracy za granice
10:00  – 11:00 Zmiany w szkolnictwie zawodowym. Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
11:05 – 11:35 EME Aero – Rozwój w oparciu o zorganizowany system szkoleń.
11:40 – 12:10 Człowiek sukcesu wie dokąd zmierza!
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Rzeszowie.    

Targi będą otwarte dla zwiedzających 5-6 marca 9:00-14:00.

POBIERZ LISTĘ WYSTAWCÓW

Więcej informacji o tegorocznej edycji znajduje się na stronie organizatora wydarzenia – Międzynarodowych Targów Rzeszowskich pod adresem: www.praca.targirzeszowskie.pl
 


 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy kierunek studiów na Politechnice Rzeszowskiej

RZESZÓW. Od nowego roku akademickiego na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki Politechniki Rzeszowskiej zostaną uruchomione studia inżynierskie na kierunku elektromobilność.

Rzeszów

Ukradł lichtarz z kościoła farnego. Został złapany przez wiernych

RZESZÓW. 38-letni mężczyzna ukradł lichtarz z ołtarza w kościele farnym. Podczas próby ucieczki, złodziej został ujęty przez wiernych. Okazało się, że był pijany – miał ponad 2,6 promila. Dziś usłyszy zarzuty.

Rzeszów

Wykładowca WSIiZ o kolonizacji Marsa w prestiżowym czasopiśmie naukowym "Science"

RZESZÓW. Tekst „The biologically optimized spacefarer” powstał na zaproszenie redakcji magazynu.

Rzeszów

"A[u]kcja Trzy Serca". Studenci Politechniki Rzeszowskiej zbierają na pomoc dla Milenki

RZESZÓW. Już po raz szósty studenci z Politechniki Rzeszowskiej organizują aukcję charytatywną na rzecz chorego dziecka. Tym razem pomocy potrzebuje Milenka, która zmaga się wieloma chorobami.

Rzeszów

Zmiany w komunikacji miejskiej. Zwiększony limit pasażerów i powrót "ciepłego guzika"

RZESZÓW. Pasażerowie MPK będą mogli ponownie samodzielnie otwierać drzwi autobusu. Zwiększony zostaje również limit pasażerów.

Rzeszów

Ewa Leniart chce tańszej komunikacji miejskiej. Proponuje "bilet 365"

RZESZÓW. Ewa Leniart chce wprowadzić  w Rzeszowie roczny „bilet 365”. Zadeklarowała również integrację komunikacji miejskiej z innymi środkami transportu.

Rzeszów

Rzeszów metą III etapu Tour de Pologne. Podpisano umowę

RZESZÓW. Trzeci etap tegorocznej edycji Tour de Pologne zakończy się w Rzeszowie. Wyścig odbędzie się w dniach 9-15 sierpnia, a do stolicy Podkarpacia kolarze przyjadą 11 sierpnia.

Rzeszów

Konrad Fijołek podpisał "kontrakt" dla osiedla Budziwój

RZESZÓW. Kandydat na prezydenta Rzeszowa Konrad Fijołek, gościł dziś na osiedlu Budziwój, gdzie podpisał „kontrakt” dotyczący realizacji najpilniejszych inwestycji na osiedlu.

Reklama