Rzeszów - Niedziela, 17.08.2025
Reklama

"Żądamy zakończenia plandemii!". W sobotę manifestacja koronsceptyków w Rzeszowie

Dodano:

RZESZÓW. W sobotę w Rzeszowie odbędzie się manifestacja pod hasłem „Obrony Wolności w Polsce.”.

Manifestacja rozpocznie się 10 października o godz. 16:00 na rzeszowskim Rynku. Manifestanci sprzeciwiają się ograniczeniom i restrykcjom jakie wprowadzono w związku z pandemią koronawirusa, które ich zdaniem tylko wywołuje niepotrzebną panikę i strach oraz ograniczają prawa obywatelskie.

„Żądamy zakończenia plandemii!

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy - dr Zbigniewa Martykę, prof. dr hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych - żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny.

Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane.” – czytamy w komunikacie na stronie wydarzenia.

Organizatorem akcji jest ruch społeczny „Stop Covid Rzeszów”.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Przy 10 drzewach w mieście znajdą się specjalne tabliczki

RZESZÓW. Do akcji zostało już wytypowanych 10 drzew w różnych częściach Rzeszowa.

Rzeszów

Prezydent Rzeszowa murem za wodnym placem zabaw. Spotkanie z mieszkańcami wciąż aktualne

RZESZÓW. Miało być szybko i sprawnie, a koniec końców może wyjść zgoła inaczej. 

Rzeszów

Połączenie ul. Kopisto z ul. Wierzbową. Trwa kompletowanie dokumentów do przetargu

W Wieloletniej Prognozie Finansowej miasta inwestycje wyceniono na 7,2 mln zł, a jej okres realizacji zamyka się w latach 2018-2023 rok.

Rzeszów

Wypadki rowerzystów. W Rzeszowie pijany 55-latek wjechał jednośladem w kierującą rowerem kobietę

RZESZÓW, PODKARPACIE. Na drogach Podkarpacia doszło wczoraj do kilku zdarzeń z udziałem rowerzystów.

Rzeszów

Tadeusz Ferenc odchodzi z SLD

RZESZÓW. Tadeusz Ferenc zdecydował się na rezygnacje z członkostwa

Reklama