Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

Zaginął 22-letni Ukrainiec. Ostatnio mieszkał w Rzeszowie

Dodano:

zdjęcie zaginionego fot. KMP Rzeszów
zdjęcie zaginionego fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ihor Skrypnyk ostatni raz był widziany w Krasnem. Od 26 grudnia nikomu nie udało się z nim skontaktować.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują zaginionego obywatela Ukrainy, 22-letniego Ihora Skrypnyk. Zaginiony ostatnio mieszkał w Rzeszowie. Ostatni raz widziany był 26 grudnia około godziny 18.15 w Krasnem. Do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania oraz nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost około 185 cm, waga, szczupła budowa ciała, włosy - krótkie ciemny blond, oczy - niebieskie.

Ubiór: kurtka koloru czarnego do pasa, spodnie dresowe ciemne, buty sportowe.

Wszystkie osoby mające wiedzę co do miejsca przebywania zaginionego prosimy o kontakt osobisty bądź telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie ul. Jagiellońska 13, tel. 17 858 32 24 albo dyżurnym komendy tel. 17 858 33 10 lub 112.
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Będą konsultacje w sprawie koncepcji wodnego placu zabaw? Zdecydują radni

RZESZÓW. Ratusz chce przeprowadzić konsultacje w sprawie koncepcji wodnego placu zabaw.

Rzeszów

Znamy datę przenosin busów „Marcel” na Dworzec Podmiejski

RZESZÓW. O przenosiny busów firmy „Marcel” zabiegał prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Do Rzeszowa powrócą upały. Temperatura maksymalna może osiągnąć nawet 31 st. C.

RZESZÓW, PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej zapowiada upały w 17 powiatach województwa podkarpackiego.

Rzeszów

Jaką popularnością cieszyła się wakacyjna linia kolejowa do słowackich Medzilaborec?

RZESZÓW. W piątek odbyło się spotkanie przedstawicieli Podkarpacia i Kraju Preszowskiego.

Rzeszów

Willa Potockich na Ukrainie „w rękach” studentów Politechniki Rzeszowskiej

RZESZÓW. Obóz, w ramach którego odbędą się prace potrwa od 11 do 22 września.

Rzeszów

Kilkaset osób pobiegnie w centrum Rzeszowa, aby pomóc 17-letniej Iwonie

8 września z rzeszowskiego rynku wystartuje charytatywna sztafeta Rzeszów Business Run. 

Rzeszów

Słynna amerykańska dziennikarka z wizytą w Rzeszowie

Amerykańska dziennikarka Rita Cosby będzie przebywała w Polsce od 26 sierpnia. Jej obecność to zapowiedź wizyty prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa w Polsce oraz uczestnictwo w Kongresie 60 Milionów.

Reklama