Rzeszów - Czwartek, 08.05.2025
Reklama

Zaginęła 19-latka z Rzeszowa. Ostatni raz kontaktowała się z matką będąc w Zakopanem

Dodano:

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie, poszukują zaginionej Nikoli P., 18-letniej mieszkanki Rzeszowa. Kobieta ostatni raz widziana była przez matkę, w miejscu zamieszkania, w poniedziałek. 7 stycznia 2019 roku.

Policjanci ustalili, że kobieta wyjechała z Rzeszowa. 15.01.2019 roku nawiązała z matką kontakt poprzez sms-a wysłanego z Zakopanego. Od tego czasu nie wróciła do domu ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili obecnej zaginiona może przebywać w Warszawie lub w okolicy.

Rysopis: wiek z wyglądu 25 lat, wzrost 180 cm, szczupła budowa ciała, włosy czarne, proste, długie. Oczy brązowe.

Ubiór: w chwili zaginięcia ubrana była w czarny płaszcz do kolan z kołnierzem wykonanym z futra, materiałowe spodnie koloru czarnego, czarne buty – kozaki na szpilce. Na lewej ręce miała złotą bransoletkę.

Osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej lub mają informacje mogące przyczynić się do jej odnalezienia, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel. 17 858 3224 lub z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie tel: 17 858 33 10 lub 112.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Nowy system wywozu odpadów zaakceptowany. Było kilka pomysłów na poprawki

RZESZÓW. Pomimo burzliwej dyskusji, radni zaakceptowali proponowane zmiany.

Rzeszów

Politechnika Rzeszowska ogłasza konkurs. Chodzi o projekt rewitalizacji jednego z wydziałów

RZESZÓW. Termin składania prac konkursowych upływa 15 marca 2019 r.

Rzeszów

Młodzi piłkarze Stali Rzeszów zagrają z takimi klubami jak: Atletico Madryt, Juventus Turyn oraz AC Milan

RZESZÓW. Stal Rzeszów została partnerem fundacji ,,Ja Też Mam Marzenia’’.

Rzeszów

W rzeszowskim szpitalu MSWiA mają nowy sprzęt medyczny. Rozbudowa placówki wciąż trwa

RZESZÓW. Do użytku pacjentów oddano m.in. nowe karetki pogotowia, nowoczesny aparat USG oraz 8 kardiomonitorów.

Rzeszów

Policja z Rzeszowa poszukuje mężczyzny, który ukradł portfel

RZESZÓW. Do zdarzenia doszło w dniu 30 listopada 2018 roku o godz. 11.45 w Rzeszowie.

Rzeszów

Trwa rozbudowa budynku PGS Software. Firma ma zatrudnić dodatkowo ponad 100 osób

RZESZÓW. Jednym z kierunków rozwoju branży są rozwiązania w chmurze. 

Reklama