Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

Zatrzymano mężczyznę podejrzanego ws. śmierci 70-latka w Głogowie Młp.

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
GŁOGÓW MŁP. Policjanci i prokurator wyjaśniają okoliczności śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione wczoraj przed południem, w domu jednorodzinnym w Głogowie Małopolskim. Zmarły miał obrażenia głowy, najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony. W związku ze zdarzeniem policjanci poszukiwali 46-letniego bratanka zmarłego.

Wczoraj około godz. 10.30, dyżurny rzeszowskiej komendy został powiadomiony o znalezieniu ciała 70-letniego mężczyzny. Zmarłego w jego domu znaleźli członkowie rodziny. Mężczyzna najprawdopodobniej został kilkukrotnie uderzony w głowę. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Na miejscu zdarzenia policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności.

Funkcjonariusze ustalili, że związek z tym zdarzeniem może mieć 46-letni bratanek zmarłego. Najprawdopodobniej między mężczyznami doszło do awantury. 46-latek uciekł z miejsca przed przybyciem policji. Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów wczoraj w nocy w Krakowie.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ruszył przetarg na remont dirtparku

RZESZÓW. Prace powinny zostać wykonane do 21 dni od dnia podpisania umowy z Ratuszem.

Rzeszów

Podczas obrad Sejmiku rozmawiano m.in. o współpracy z rumuńskim regionem i infrastrukturze drogowej

RZESZÓW, PODKARPACIE. Radni jednomyślnie zagłosowali za uchwałą wprowadzającą zmiany w budżecie województwa na 2019 r.

Rzeszów

Umowa na odmulenie rzeszowskiego zalewu podpisana „pomimo podkładania nóg”

RZESZÓW. Odmuleniem zalewu zajmie się krajowe konsorcjum firm.

Rzeszów

Nowy system rezerwacji karnetów i biletów na mecze Asseco Resovii Rzeszów

RZESZÓW. Jedną z nowości będzie możliwość zwolnienia miejsca na dany mecz.

Rzeszów

Dwa przejścia dla pieszych zostaną specjalnie oświetlone. Miasto za darmo dostanie lampy

RZESZÓW. W pierwszej kolejności planujemy montaż na ulicy Krakowskiej i Lubelskiej” – informował Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Rzeszów

Automaty paczkowe Poczty Polskiej będą również w Rzeszowie

RZESZÓW. Pierwsze automaty w Rzeszowie będą dostępne do końca sierpnia br.

Rzeszów

Nowy zespół w Podkarpackiej policji. „Speed” zajmie się piratami drogowymi

RZESZÓW. Policjanci otrzymali 50-konne nieoznakowane BMW 330i xdrive oraz oznakowane BMW 320i xdrive.

Reklama