Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków ze Schroniska Kundelek

Dodano: 08.05.2019 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
RZESZÓW. Trwa akcja „Otwórzmy nasze serca”. Organizatorzy szukają darczyńców dla Schroniska Kundelek. Zbiórka potrwa do 25 maja.

Za organizacje akcji „Otwórzmy nasze serca” odpowiedzialna jest Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie.  

Zbiórka dla bezdomnych zwierzaków z rzeszowskiego Schroniska Kundelek została zorganizowana z okazji Dnia Praw Zwierząt. Akcja potrwa do 25 maja.

Wśród darów dla zwierzaków najbardziej potrzebne są: karma sucha i mokra dla psów i kotów, zabawki, miski, smycze i obroże, środki i obroże przeciwko pchłom i kleszczom.

Dary można składać w agendach WiMBP w Rzeszowie, w godzinach otwarcia placówek:
 
  • Filia nr 3, ul. Krzyżanowskiego 6 (pn: 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 10, ul. Podchorążych 1 (pn: 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 20, ul. Solarza 9a (pn: nieczynne; wt-pt: 10-18; sb: 10-15)
  • Filia nr 6, ul. Podwisłocze 6 (pn. 10-15; wt-pt: 10-18; sb: 10-15) 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trójka mężczyzn przy ul. Krakowskiej pobiła trzech mężczyzn i kobietę. Dwie osoby przewieziono do szpitala

RZESZÓW. W niedzielę po godzi 1.00, policjanci interweniowali przy ul. Krakowskiej, gdzie pod jednym z lokali doszło do pobicia.

Rzeszów

Pokojowa demonstracja „Rzeszów przeciw przemocy. Solidarni z Białymstokiem” już 27 lipca

RZESZÓW. W związku z wydarzeniami, jakie miały miejsce w Białymstoku, w Rzeszowie pod Urzędem Wojewódzkim odbędzie się pokojowa demonstracja.

Rzeszów

W rejonie C.H. Nowy Świat zamontowano sygnalizację świetlną

RZESZÓW. Sygnalizacja świetlna została zamontowana na przejściu dla pieszych prowadzącym z parkingu centrum handlowego na ul. Karola Lewakowskiego

Rzeszów

Parking dla klientów ZUS-u w Rzeszowie będzie czasowo zamknięty

RZESZÓW. Utrudnienia związane są z planowanym remontem.

Rzeszów

Komenda Miejska Policji w Rzeszowie ma cztery nowe hybrydy [FOTO]

RZESZÓW. „Uważam osobiście, że nasza policja działa doskonale. Jako miasto wspomagamy policję” – mówił Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa.

Reklama