Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

Dodano: 28.10.2021 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.
           
W dniach 4-5 listopada w Rzeszowie i Jasionce odbędzie się szósta edycja Kongresu 590, jednej z najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Głównym wydarzeniem pierwszego dnia kongresu będzie wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Celem inicjatywy jest wspieranie polskich przedsiębiorców i wyróżnianie najlepszych z nich. Zostają nią uhonorowane przedsiębiorstwa przyczyniające się do rozwoju gospodarki, przestrzegające zasad odpowiedzialnego biznesu i promujące pozytywny wizerunek Polski. Wyróżnienia zostaną przyznane w pięciu kategoriach: lider małych i średnich przedsiębiorstw, narodowy sukces, międzynarodowy sukces, odpowiedzialny biznes oraz firma rodzinna, a także w dwóch kategoriach specjalnych: badania + rozwój oraz STARTUP_PL.
Reklama
Wręczenie nagrody odbędzie się 4 listopada w Filharmonii Podkarpackiej. Następnie goście będą mogli wysłuchać recitalu Mateusza Krzyżowskiego - uczestnika tegorocznego XVIII Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina.

Drugi dzień kongresu to okazja do spotkań z ekspertami i liderami gospodarczymi. W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym G2A Arena w Jasionce odbędą się debaty dotyczące kluczowych zagadnień dla rozwoju polskiej gospodarki.

Również 5 listopada o 12 Fundacja „Teraz Polska” wręczy wyróżnienia "Promotor Polski", przyznawane od 2017 r. Polakom, którzy poprzez swoje dokonania na polu naukowym, kulturalnym czy biznesowym przyczyniają się do propagowania oraz umacniania pozytywnego wizerunku naszego kraju.

Relacje z wydarzeń obydwu dni będą transmitowane poprzez stronę www.kongres590.pl
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

W przyszłym roku ruszą prace budowlane przy Podkarpackim Centrum Nauki

RZESZÓW. PCN „Łukasiewicz”, które powstaanie w Jasionce, ma być gotowe do połowy 2022 roku.

Rzeszów

O rozwoju pielęgniarstwa na Uniwersytecie Rzeszowskim. XII Międzynarodowe Sympozjum już wkrótce

RZESZÓW. XII Międzynarodowe Sympozjum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 roku.

Rzeszów

W strefie Rzeszów-Dworzysko powstaje nowy budynek straży pożarnej

RZESZÓW. Aktualnie na terenie inwestycji rozpoczynają się prace wykończeniowe.

Rzeszów

W Rzeszowie zapowiadają wiatr w porywach do 80 km/h

RZESZÓW. Silne wiatry mogą rozpocząć się od godz. 19:00 dnia 17.09.2019 i potrwają do godz. 09:00 dnia 18.09.2019.

Rzeszów

Już niebawem dni otwarte w Zarządzie Transportu Miejskiego

RZESZÓW. Dni otwarte odbędą się w dniu 20 września 2019 r. w godzinach 8:00 – 15:00 w siedzibie Zarządu Transportu Miejskiego

Rzeszów

Parking wielopoziomowy przy hali Podpromie będzie czteropoziomowy z wyjazdem na most

RZESZÓW. Do 2023 roku mieszkańcy powinni już korzystać z nowej inwestycji.

Rzeszów

Radni z PiS chcą rewitalizacji placu targowego. Plan ratusza zakłada inwestycje na ok. 2 mln zł

RZESZÓW. Radni z rawa i Sprawiedliwości podnieśli temat rewitalizacji całego placu targowego przy ul. Targowej.

Reklama