Rzeszów - Piątek, 21.11.2025
Reklama

Zderzenie dwóch samochodów. Jeden z kierowców miał ponad 2 promile

Dodano: 20.01.2021 r.

fot. Archiwum KMP Rzeszów
fot. Archiwum KMP Rzeszów
RZESZÓW. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca renault, który zderzył się Dodge’em. W zdarzeniu ranna została pasażerka renault. 50-latniemu kierowcy – mieszkańcowi Rzeszowa - zatrzymano prawo jazdy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, przed godz. 20:00 na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i Powstańców Śląskich. Wg ustaleń Policji, 50-letni kierowca renault, skręcając z ulicy Paderewskiego w ul. Powstańców Śląskich, zderzył się z pojazdem marki Dodge.

W wypadku ucierpiała pasażerka renault. Jak się okazało, kierowca renault był pijany – miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. 37-letni kierowca Dodge’a był trzeźwy.

Policjanci zatrzymali 50-latkowi prawo jazdy. Mężczyźnie grozi odpowiedzialność za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, co skutkuje zwiększonym wymiarem kary.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa budowa ścieżki pieszo-rowerowej przy ul. Odrzykońskiej. Będzie bezpieczniej

RZESZÓW. Przy ulicy Odrzykońskiej na osiedlu Kotuli w Rzeszowie powstaje nowa ścieżka pieszo-rowerowa. Ma być gotowa jeszcze w tym roku.

Rzeszów

Bezpłatne warsztaty samoobrony dla seniorów w Rzeszowie

RZESZÓW. Rzeszowski Dom Kultury oraz Wydział Polityki Społecznej UM Rzeszowa organizują cykl pięciu bezpłatnych warsztatów samoobrony dla seniorów. Spotkanie odbędą się w wybranych domach kultury na terenie miasta.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na torach w Rzeszowie. Nie żyje 47-letnia kobieta

RZESZÓW. Mieszkanka Rzeszowa została śmiertelnie potrącona przez pociąg. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Rzeszów

Zimowy rozkład lotów z Jasionki. Odleciał pierwszy samolot do Mediolanu

RZESZÓW/JASIONKA. W sezonie zimowym - który potrwa do 30 marca 2024 - port lotniczy Rzeszów-Jasionka oferuje 13 kierunków, w tym dwie nowości.

Rzeszów

Zobaczcie, jak postępują prace na budowie RCK w Rzeszowie [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Tak zmienia się przestrzeń w rejonie dworca PKP w Rzeszowie. Budowa Rzeszowskiego Centrum Komunikacyjnego powoli zbliża się do końca. Zobaczcie nowe zdjęcia z realizacji inwestycji.

Rzeszów

Tragiczny wypadek na S19 w Nienadówce. Nie żyje 61-letni mężczyzna

RZESZÓW. Około godz. 11:30 doszło tam do zderzenia volkswagena z ciężarowym Dafem.

Rzeszów

Najlepsi szachiści z Rzeszowa powalczą o tytuł Mistrza i Mistrzyni stolicy Podkarpacia

RZESZÓW. W przyszłym tygodniu w stolicy Podkarpacia odbędą się XV Mistrzostwa Rzeszowa w Szachach. W zawodach mogą wziąć udział wszyscy pasjonaci królewskiej gry bez względu na wiek, a na zwycięzców czekają nagrody...

Rzeszów

Remont Przedszkola Publicznego nr 17 na finiszu

RZESZÓW. Do wykonania pozostała jeszcze tylko dodatkowa sala zajęć oraz remont zaplecza technicznego.

Reklama