Rzeszów - Środa, 26.11.2025
Reklama

Zderzenie trzech pojazdów w Tyczynie. Osiem osób rannych

Dodano: 17.04.2024 r.

fot. KMP w Rzeszowie
fot. KMP w Rzeszowie
TYCZYN. Osiem osób zostało rannych we wczorajszym wypadku na DW 878 w Tyczynie. Pięć z nich wymagało hospitalizacji. Na miejscu zdarzenia, do późnych godzin wieczorowych, pracowali policjanci rzeszowskiej drogówki.

Do wypadku doszło wczoraj po godz. 15:00. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 30-letni kierowca Hyundaia (mieszkaniec Rzeszowa) jadąc drogą wojewódzką nr 878, na ul. Kościuszki  w Tyczynie, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z samochodem ciężarowym. W wyniku zderzenia, kierujący dafem stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z osobowym Volvo. Następnie ciężarówka zjechała na lewą stronę drogi, wjeżdżając w wiatę przystankową oraz na teren prywatnej posesji. W momencie uderzenia, na przystanku znajdowali się piesi czekający na autobus.

W wypadku rannych zostało osiem osób. Pięć z nich trafiło do szpitala: troje kierujących oraz dwie osoby piesze.

Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Do godz. 19:00, w miejscu zdarzenia ruch był całkowicie zablokowany.

Policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Ogródek Jordanowski w centrum Rzeszowa czeka rewitalizacja

RZESZÓW. Będą nowe atrakcje dla dzieci, rośliny, miejsca wypoczynku oraz biblioteczka plenerowa.

Rzeszów

Wiosną ruszy rozbudowa ulicy Warszawskiej

RZESZÓW. Blisko kilometrowy odcinek ul. Warszawskiej zostanie rozbudowany do czterech pasów ruchu. Inwestycja ma rozpocząć się wiosną.

Rzeszów

„Przyjdź i odpocznij”. Rusza czwarty tydzień świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w WSIiZ

RZESZÓW. We wtorek, 29 marca 2022 r. rozpocznie się czwarty tydzień działalności bezpłatnej świetlicy dla uchodźców z Ukrainy w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Rzeszów

Skrzyżowanie al. Witosa z ul. Solarza zostanie przebudowane

RZESZÓW. Wkrótce ruszy przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dla przebudowy skrzyżowania al. Witosa z ul. Solarza. Przebudowane zostaną również wloty ul. Lewakowskiego i ul. Rataja w ul. Solarza.

Rzeszów

Zbiórka darów dla uchodźców z Ukrainy – od poniedziałku zmiany. Nowe godziny pracy infolinii

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca 2022 r. filie Rzeszowskiego Domu Kultury, w których można było oddać dary dla uchodźców, przestają pełnić taką funkcję. Dary będzie mozna przynosić do Centrum Pomocy Ukrainie.

Rzeszów

Sean Penn w Rzeszowie. Podpisano porozumienie o współpracy

RZESZÓW. Prezes fundacji CORE Response, Sean Penn spotkał się dziś z Prezydentem Rzeszowa, Konradem Fijołkiem. Podczas spotkania podpisano porozumienie o współpracy Fundacji i Miasta Rzeszowa.

Rzeszów

W Rzeszowie powstanie ok. 850 mieszkań w ramach SIM

RZESZÓW. W rejonie ul. Wołyńskiej w Rzeszowie, w ramach rządowego programu rozwoju mieszkalnictwa powstanie ok. 850 mieszkań. Obok powstaną tereny zielone i parki.

Rzeszów

Zderzenie dwóch autobusów na ul. Rejtana. 23 osoby poszkodowane

RZESZÓW. W rejonie wypadku występują poważne utrudnienia. 

Reklama