Rzeszów - Sobota, 13.09.2025
Reklama

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku. Wprowadzono ruch wahadłowy

Dodano: 06.12.2019 r.

fot. KWP Rzeszów
fot. KWP Rzeszów
RZESZÓW. Przed południem doszło do zderzenia trzech samochodów, w wyniku którego do szpitala trafiły cztery osoby. Aktualnie odbywa się tam ruch wahadłowy. Utrudnienia potrwają do ok. 14.30.

Do zderzenia doszło dzisiaj o godzinie 10.40 na drodze krajowej nr 19 w Trzebownisku.

„Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca oplem, jadąc od Zaczernia, na skrzyżowaniu zderzyła się z oplem, którego kierowca jechał od Trzebowniska w kierunku Rzeszowa” – informuje podkom. Ewelina Wrona z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W wyniku zderzenia dwóch opli doszło jeszcze do uderzenia w kolejny samochód marki citroen. Do szpitala na badania trafiły cztery osoby, kierowcy oraz pasażerka opla jadącego w kierunku Rzeszowa.

„Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Lublina. Utrudnienia potrwają nawet do 14.30” – dodaje Ewelina Wrona.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Do Rzeszowa przyjedzie "wątrobus"

RZESZÓW. Rusza ogólnopolska akcja bezpłatnych badań poziomu stłuszczenia wątroby. 20 sierpnia do Rzeszowa przyjedzie „wątrobus”.

Rzeszów

W Rzeszowie otwiera się salon legendarnych amerykańskich marek samochodowych

RZESZÓW. Producent motocykli typu custom firma Game Over Cycles otwiera kolejny salon, tym razem samochodowy.

Rzeszów

Coraz więcej pasażerów na lotnisku w Jasionce

Zarząd lotniska w Jasionce podsumował miniony miesiąc, pierwszy od początku pandemii, w którym odbywały się regularne loty międzynarodowe. Obsłużono blisko 23 tysiące pasażerów.

Rzeszów

Trzeci peron i przejście podziemne na stacji Rzeszów Główny już prawie gotowe

RZESZÓW. Modernizacja stacji Rzeszów Główny zbliża się powoli ku końcowi. Jeszcze w tym miesiącu będzie można skorzystać z trzeciego peronu oraz podziemnego przejścia. Na jesieni zostaną uruchomione windy i schody ruchome.

Rzeszów

Uwaga kierowcy! Dziś utrudnienia w ruchu w centrum Rzeszowa

RZESZÓW. Trwa 29. Rajd Rzeszowski. Dziś wieczorem (7.08) zawodnicy ścigać się będą w centrum Rzeszowa. Kilka ulic zostanie zamkniętych.

Rzeszów

Pszczoły zamieszkały w centrum Rzeszowa [ZDJĘCIA]

RZESZÓW. Na dachu Galerii Rzeszów zamieszkało 5 rodzin pszczelich – to nawet pół miliona pszczół. 

Rzeszów

Arkadiusz Andrejkow stworzył mural na budynku OKL Prz w Jasionce

JASIONKA. Mural ma przypominać o lokalnych lotniczych tradycjach, popularyzować lotnictwo i inspirować przyszłych adeptów pilotażu do studiowania.

Rzeszów

W sobotę zbiórka krwi dla potrzebujących

RZESZÓW. W centrum handlowym Plaza obędzie się kolejna akcja honorowego krwiodawstwa.

Reklama