Rzeszów - Piątek, 03.04.2026
Reklama

Zderzenie trzech samochodów w Trzebownisku

Dodano: 29.03.2023 r.

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW. Dziś rano w Trzebownisku doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Wszystkie pojazdy wylądowały w rowie. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Winę za spowodowanie kolizji ponosi 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, która nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze. Kobietę ukarano mandatem.

Do zdarzenia doszło o godz. 7.45 w Trzebownisku. Jak wstępnie ustalili policjanci, 55-latka, kierująca peugeotem, na łuku oblodzonej drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się suzuki, którym kierował 59-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Suzuki, siłą uderzenia zostało obrócone i zderzyło się jeszcze z audi, kierowanym przez 44-letniego mieszkańca Rzeszowa.

Pomimo tego, że wszystkie trzy samochody biorące udział w zdarzeniu wylądowały w rowie, żaden z uczestników zdarzenia nie wymagał pomocy medycznej.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym, 55-letnia mieszkanka powiatu rzeszowskiego, została ukarana mandatem w wysokości 1500 złotych.
 
Źródło: KMP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Wielka inwestycja drogowa zakończona. 17 lutego otwarcie Wisłokostrady

RZESZÓW. Jedna z największych inwestycji drogowych ostatnich lat realizowanych w Rzeszowie dobiegła końca. We wtorek, 17 lutego odbędzie się oficjalne otwarcie tzw. Wisłokostrady, czyli drogi, która połączyła aleję Rejtana z ulicą Ciepłowniczą.

Rzeszów

Wmurowano kamień węgielny pod budowę PCLA. Wykonano już 65 proc. prac

RZESZÓW. W piątek na budowie Podkarpackiego Centrum Lekkiej Atletyki odbyła się uroczystość wmurowania symbolicznego kamienia węgielnego. W wydarzeniu wzięli udział m.in. przedstawiciele Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, na czele z prezesem Sebastianem Chmarą.

Rzeszów

Rzeszów walczy ze śniegiem. Najnowszy raport z akcji „Zima”

RZESZÓW. Intensywne opady śniegu, które rozpoczęły się w nocy z 13 na 14 lutego, postawiły w gotowości miejskie służby w Rzeszowie. Ratusz przekazał raport z dzisiejszych działań.

Rzeszów

Seria wypadków w powiecie rzeszowskim. Dwie osoby poszkodowane

RZESZÓW. Do trzech wypadków doszło w czwartek na ulicach Rzeszowa i powiatu rzeszowskiego. W zdarzeniach poszkodowane zostały dwie osoby. Rzeszowscy policjanci apelują o rozwagę na drodze.

Rzeszów

Nowa droga połączy dwa rzeszowskie osiedla. Ogłoszono przetarg

RZESZÓW. Miasto poszukuje wykonawcy ponad 800-metrowego fragmentu drogi, która połączy osiedla Kotuli i Staroniwa. Rozstrzygnięcie przetargu ma się odbyć wczesną wiosną. Inwestycja częściowo będzie realizowana ze środków unijnych.

Rzeszów

Przejechał przez opadające rogatki, uderzył w budynek i uciekł. Był pijany

RZESZÓW. Blisko 2 promile alkoholu w organizmie miał 33-letni mieszkaniec Rzeszowa, który z dużą prędkością przejechał przez przejazd kolejowy, mimo opadających rogatek, a następnie uderzył w budynek i ogrodzenie prywatnej posesji. Po...

Rzeszów

Zderzenie dwóch samochodów na rondzie Kuronia. 4 osoby w szpitalu

RZESZÓW. Cztery osoby trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na rondzie Kuronia w Rzeszowie. Kierujący skodą przejechał przez rondo na wprost, a następnie zderzył się z bmw.

Reklama