Rzeszów - Poniedziałek, 19.05.2025
Reklama

Zginął 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. Stracił panowanie nad pojazdem

Dodano:

fot. KMP Rzeszów
fot. KMP Rzeszów
RZESZÓW, PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło wczoraj wieczorem w Harcie. Kierujący seatem, na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia 24-letni kierowca, zginął na miejscu.

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 19.30 w Harcie. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący samochodem marki seat leon, 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego, jadąc w kierunku Dynowa z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem.

Kierowca zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. Tam uderzył w ogrodzenie posesji i drzewo. W wyniku zdarzenia, 24-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego poniósł śmierć.

Na miejscu, pod nadzorem prokuratora pracowała ekipa wypadkowa. Policjanci przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Decyzją prokuratora ciała zmarłego zostało zabezpieczone do dalszych badań.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Skrzyżowanie ulic Lwowskiej i Mieszka I będzie przebudowane

RZESZÓW. We wtorek nastąpiło przekazanie terenu wykonawcy robót. Powstanie tam m.in. sygnalizacja świetlna.

Rzeszów

Jak działa komunikacja miejska w Rzeszowie? Dni Otwarte ZTM

RZESZÓW. Wydarzenie odbędzie się w ramach Europejskiego Tygodnia Mobilności, 16 września 2022 r. w godzinach 9:00 – 14:00 w siedzibie ZTM przy ul. Trembeckiego 3 w Rzeszowie.

Rzeszów

W Rzeszowie uruchomiono Punkt Informacji Oświatowej

RZESZÓW. Punkt działa przy ul. Gałęzowskiego 2. Powstał w ramach współpracy Urzędu Miasta Rzeszowa z Funduszem Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF.

Rzeszów

Dwie rzeszowskie szkoły zostaną rozbudowane

RZESZÓW. Budynek SP 13 zyska nowe skrzydło z halą sportową. Z kolei „elektronik” szykuje się do budowy nowego budynku.

Rzeszów

Trwa budowa pumptracka na Bulwarach. Będzie gotowy jesienią

RZESZÓW. Obiekt powstaje w rejonie Stadionu Miejskiego „Stal”.

Rzeszów

Ul. Jagiellońska częściowo zamknięta dla samochodów

RZESZÓW. Od najbliższego piątku ul. Jagiellońska zostanie częściowo zamknięta dla ruchu samochodowego.

Rzeszów

W przestrzeni Rzeszowa powstaje Układ Słoneczny. Na Rynku jest już Słońce

RZESZÓW. W Rzeszowie trwa montaż elementów nowej, „kosmicznej” atrakcji.

Rzeszów

Przebudowa zatok autobusowych. Utrudnienia w ruchu

RZESZÓW. W najbliższych tygodniach utrudnienia wystąpią na ul. Lwowskiej i ul. Leszka Czarnego.

Reklama