Rzeszów - Sobota, 20.12.2025
Reklama

Zimowy Narodowy zawita do Rzeszowa

Dodano: 24.02.2022 r.

fot. Materiały prasowe
fot. Materiały prasowe
RZESZÓW. W najbliższy weekend do Rzeszowa zawita jedno z najbardziej rozpoznawanych zimowych miasteczek. Odbędą się szkolenia łyżwiarskie ze specjalistami oraz liczne atrakcje dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Zimowy Narodowy, goszczący od 7 lat na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie, w tym roku ponownie nie mógł stanąć w dotychczasowej lokalizacji. Dlatego znana wszystkim zimowa ekipa po raz pierwszy rusza w trasę po całej Polsce, aby zarazić łyżwiarską pasją i dobrą zabawą. Wśród 10 miejscowości, które odwiedzi Zimowy Narodowy, znalazł się również Rzeszów.

Ekipa Zimowego Narodowego pojawi się w dniach 26 i 27 lutego na lodowisku w Millenium Hall. Przez dwa dni, wszyscy odwiedzający lodowisko, będą mogli korzystać ze szkoleń łyżwiarskich z wyspecjalizowaną kadrą instruktorską oraz z licznych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Reklama
W godz. 10:15 – 11:00 oraz 11:15 – 12:00 odbędą się zajęcia dla najmłodszych, dzięki którym pewniej postawią swoje pierwsze kroki na łyżwach.

Na godz.  12:30 – 13:15, 13:30 – 14:15 zaplanowano trening łyżwiarski dla młodzieży.

O godz. 16:00 odbędzie się Disko Lodowisko z 4FUN.TV, czyli lodowa dyskoteka w rytm największych, aktualnych hitów stacji.

Bilety można zakupić w kasie lodowiska.
 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Trwa przetarg na budowę Podkarpackiego Centrum Medycyny Dziecięcej

RZESZÓW. Kliniczny Szpital Wojewódzki nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie poszukuje firmy, która wybuduje Podkarpackie Centrum Medycyny Dziecięcej. Potencjalni wykonawcy mają czas do 24 października na złożenie ofert.

Rzeszów

Pomnik Walk Rewolucyjnych pozostaje w rejestrze zabytków

RZESZÓW. „Bitwa” o Pomnik Walk Rewolucyjnych (zwany również Pomnikiem Czynu Rewolucyjnego) zakończona. Decyzją Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, słynny rzeszowski monument pozostaje w rejestrze zabytków.

Rzeszów

Nowość na lotnisku w Jasionce. Większy komfort dla pasażerów

RZESZÓW. W Porcie Lotniczym Rzeszów-Jasionka pojawiły się nowe, wygodne siedziska dla pasażerów. Montaż odbył się nocą, aby nie zakłócać pracy terminala. Na inwestycję, która ma poprawić komfort podróżnych, przeznaczono blisko 745 tys. zł.

Rzeszów

Rzeszowska policja poszukuje świadków potrącenia pieszej na ul. Strażackiej

RZESZÓW. Policjanci z Wydziału ds. Wykroczeń i Przestępstw w Ruchu Drogowym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie poszukują osób, które mogą mieć wiedzę na temat potrącenia 42-letniej kobiety na ulicy Strażackiej w Rzeszowie.

SOBOTA DLA RODZICA

Rzeszowskie żłobki będą działać także w soboty

RZESZÓW. Nowość w rzeszowskich żłobkach - ”Sobota dla rodzica”. Zgodnie z wtorkową decyzją miejskich radnych, rzeszowskie żłobki będą czynne w wybrane soboty. Usługa będzie dodatkowo płatna.

Rzeszów

Rondo w rejonie dworca PKS otrzymało nazwę

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa podjęto decyzję o nadaniu nazwy „Rondo im. Żołnierzy Ochotników 1920” skrzyżowaniu w rejonie dworca PKS.

Rzeszów

Testy nowych autobusów miejskich w Rzeszowie. Jeden z nich to 18-metrowy przegubowiec MAN

RZESZÓW. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie zapowiedziało testy nowych autobusów. W najbliższych tygodniach na ulice miasta wyjadą: elektryczne modele pojazdów marki MAN Lion's City oraz napędzany silnikiem diesla Isuzu Citiport 12.

Rzeszów

W Rzeszowie trwają jesienne nasadzenia. Przybędzie ponad 8 tys. roślin

RZESZÓW. Zarząd Zieleni Miejskiej w Rzeszowie rozpoczął jesienne nasadzenia. Przybędzie ponad osiem tysięcy roślin - drzew, krzewów, bylin i traw. Ozdobią parki, skwery, zieleńce oraz pasy zieleni przy drogach.

Reklama