Rzeszów - Niedziela, 21.09.2025
Reklama

Zmarł Stanisław Sienko, były zastępca Prezydenta Rzeszowa

Dodano: 17.05.2024 r. / Redakcja

Zdjęcie ze strony Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
Zdjęcie ze strony Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

RZESZÓW. W wieku 63 lat odszedł Stanisław Sienko, dyrektor Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, wieloletni wiceprezydent Rzeszowa.

Stanisław Sienko przez blisko 14 lat pełnił funkcję zastępcy prezydenta Miasta Rzeszowa, podczas kadencji prezydenckiej Tadeusza Ferenca. Po odejściu z ratusza, były wiceprezydent pracował chwilowo w MPWiK. Od 2021 roku pełnił funkcję dyrektora Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.

Na stronie Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie opublikowano kondolencje:

„Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci dyrektora szkoły, mgr Stanisława Sienko, człowieka, który z niespotykanym oddaniem i poświęceniem, działał na rzecz szkoły oraz dbał o jej wszechstronny rozwój.”


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Rzeszowa

Rzeszów

Kot w rurze ciepłowniczej. Trwa akcja ratunkowa

RZESZÓW. Od ponad tygodnia trwają działania mające na celu uwolnić kota, który utknął w rurze przy ul. Ciepłowniczej. Wiadomo już, gdzie dokładnie się znajduje.

Rzeszów

Kwesta na rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta w Rzeszowie i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przeprowadzą kwestę na rzeszowskich i okolicznych nekropoliach.

Rzeszów

Akcja szczepień przy cmentarzu Wilkowyja

RZESZÓW. W najbliższy weekend przy cmentarzu Wilkowyja odbędzie się akcja szczepień przeciwko koronawirusowi.

Rzeszów

Zmiana organizacji ruchu przy rzeszowskich cmentarzach

RZESZÓW. Od 29 października do 2 listopada, w ramach policyjnej akcji "Znicz 2021", na drogach pojawi się więcej policjantów. 

Rzeszów

Rzeszów będzie miał ponad 800 nowych drzew

RZESZÓW. Jeszcze w tym roku Zarząd Zieleni Miejskiej posadzi na terenie Rzeszowa ponad 800 drzew. Miejsca mają wybrać mieszkańcy. Odbędzie się też Rzeszowskie Forum Zieleni.

Rzeszów

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

RZESZÓW. W wyniku interwencji rzeszowskich policjantów przed dokonaniem samobójstwa uratowany został młody mężczyzna.

Rzeszów

W grudniu otwarcie ŚDS "Niezapominajka". To pierwszy taki ośrodek w Rzeszowie

RZESZÓW. Podczas wtorkowej sesji Rady Miasta uchwalono powołanie Środowiskowego Domu Samopomocy „Niezapominajka”.

Rzeszów

Zbliża się szósta edycja Kongresu 590

​RZESZÓW. Szósta edycja Kongresu 590 zagości na Podkarpaciu. W planach wręczenie Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP oraz debaty eksperckie.

Reklama