Zmiana godzin rozpoczęcia pracy Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta Rzeszowa
Dodano: 30.12.2022 r.
fot. Urząd Miasta Rzeszowa
RZESZÓW. W związku z koniecznością przeprowadzenia kompleksowej inwentaryzacji w dniu 2 stycznia 2023 r. w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Rzeszowa za rok 2022 r. w tym dniu zmieni się godzina rozpoczęcia obsługi klientów wydziału.
2 stycznia 2023 r.:
Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Rzeszowa zlokalizowany przy Pl. Ofiar Getta 7, rozpocznie obsługę wyjątkowo od godz. 10.00.
Wydział Komunikacji zlokalizowany w Punktach Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rzeszowa (galerie handlowe: Millenium Hall, Nowy Świat, Plaza-Rzeszów, Galeria Rzeszów), rozpocznie obsługę wyjątkowo od godz. 12.00.
RZESZÓW. W trakcie prac polowych, mieszkaniec Krasnego natrafił na niewybuchy z czasów II wojny światowej. Niebezpiecznym znaleziskiem zajęli się saperzy z Rzeszowa.
RZESZÓW. W dniach od 17 do 24 kwietnia 2023 r. na terenie miasta będzie prowadzona obwoźna zbiórka odpadów niebezpiecznych. Odpady można oddawać bezpłatnie.
RZESZÓW. Dania wege i dania mięsne , fastfoodowe klasyki, słodkości dla małych i dużych oraz zimne piwo – to wszystko czeka na fanów „ulicznego jedzenia” już w ten weekend w Rzeszowie.
RZESZÓW. Tegoroczna, trzydziesta edycja wakacyjnego kursu, który poprowadzi grupa amerykańskich wolontariuszy z partnerskiego miasta Buffalo odbędzie się w dniach 10-22 lipca 2023 roku w Zespole Szkół Gospodarczych w Rzeszowie.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz